Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is ritka szar...

Szerintetek is ritka szar világbajnokság a mostani?

Figyelt kérdés
Én nem is nézem tovább, mert horvátországok meg belgiumok mákolják be végig a meccseket pffffff
2018. júl. 8. 09:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
Pont ez benne a jó, hogy kisebbnek vélt csaptok szenzációs játékkal szórják a gólokat. Nekem eddig ez tetszik a legjobban, pedig már láttam párat.
2018. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Szenzációs játék XD Hát ha neked tizenegyespárbajok nyerése meg öngólok utáni 90 perces bekkelés szenzációs játéknak minősül...
2018. júl. 8. 09:31
 3/33 anonim ***** válasza:
71%

a vb erről szól. erről szólt mindig is.

nem tetszik nem nézed. szerintem jó.

2018. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Belgák mákolják.... hát kedves kérdező... nagyon nem nézed a meccseket ahogy látom... a belgák tolják eddig az egyik ha nem a legszebb focit..
2018. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

A japánok elleni meccs után az első belga gólt szerző játékos bevallotta, hogy szerencséje volt, csak középre akarta visszafejelni a labdát, de az pont bevágódott a kapuba védhetetlenül...ezzek indult el a felzárkózásuk, egy mákos góllal.

A brazilok ellen szintén rosszul kezdtek, már az elején kapufát lőttek a brazikok, volt több helyzetük, aztán egy belga szöglet után a labda a brazil védő vállára pattant és onnan védhetetlenül a kapuba...tehát ismét egy mákos góllal vették át a mérkőzés ritmusának irányítását.

2018. júl. 8. 10:21
 6/33 anonim ***** válasza:
40%
a szerencse is a sport része.
2018. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a helyes megfogalmazás: a belgák és horvátok szerencsével a 4 között, nem pedig szenzációs játékkal.
2018. júl. 8. 10:26
 8/33 anonim ***** válasza:
44%

igen, volt szerencséjük is, ettől még jól játszottak végig...


de gondolom azért sír a szád, mert a spanyol, brazil, német vagy argentin csapat a kedvenced és nagyon fáj mert kiestek. még szarabb játékkal

2018. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Engem az idegesít, hogy a portugálokat mindenki lehordta 2 éve az Európa-bajnokságon, hogy döntetlenekkel, szar játékkal nyertek. Ahhoz képest a horvátok most még gyengébb játékkal menetelnek, a góljaik többsége öngól, megpattanó lövés, tizenegyes, ajándéba kapott labda a kapustól, a védő arcáról a csatár elé pattanó labda stb, az egyenes kieséses szakaszt 11es párbajokkal abszolválják...a portugálok legalább szép gólokat lőttek az EB-n, Ronaldo sarkazása és két fejes gólja, Nani góljai, Renato Sanchez vagy Eder bombája, a meccseket többnyire hosszabbításban döntötték el, nem mrntek el 11es párbajig.

A horvátokat meg most senki nem szidja, hogy mekkora mákos csapat, csak 11esek által tudnak továbjutni stb, akkor a portugálokat miért kellett ekézni?

2018. júl. 8. 10:41
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

a portugálokat azért szidták sokan mert ha az utolsó perces magyar kapufánk bemegy akkor a csoportból se mennek tovább.

iylen orditó ziccer a horvátok ellen nem volt.

2018. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!