Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Labdajátékok

A kérdés

Milyen sportórát vegyek, ha a futballedzéseken akarom nyomonkövetni a teljesítményem?

Még akár egy catapult mellényre is befektetnék, de azt csak csapatos ajánlatban láttam. Egy suunto ambit 3-ra gondoltam, vagy a Garmin új vivoactive 3-jára, de félek, hogy a foci esetében van valami buktatója. A megtett távot, a pulzusértékeket, és a sebességeket szeretném részeltesen látni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Garmin, Suunto, futball, futás, edzés

2018. júl. 8. 17:54  Privát üzenet  

A válasz
amiket írtál teljesen jók, focival sem más mint bármilyen sportnál

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. júl. 13. 22:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az átlag feletti szív funkció teljesítményem miatt vagyok képes lefutni Nagyobb távokat mint a nálam sokkal vékonyabb és folyamatosan edzésben lévő emberek? 25 F
Futás. Miért esett vissza az utóbbi időben rettenetesen a teljesítményem?
Lehet amiatt rosszabb a teljesítményem, hogy a héten minden nap keveset (5 órát) aludtam?
Lassan 3 éve kosárlabdázom, de még midnig nem a legjobb a teljesítményem. Hogyan tudnám eredményesen fejleszteni magamat?
Mit tehetnek annak erdekeben hogy kiegyensujozotrtabb a teljesitmenyem?
Ha felhagyok a teljesítményfokozó szerek használatával rosszabb lesz a teljesítményem mint a szerek használata előtt?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Labdajátékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!