Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti hogyan értékelnétek az...

Ti hogyan értékelnétek az idei labdarúgó-világbajnokságot?

Figyelt kérdés
Most, hogy már csak két meccs (bronzmeccs és döntő) van hátra, gondolom mindenkiben kialakult egy kép hogy milyen volt az idei foci-VB. Nektek összességében tetszett vagy sem? Mi volt az ami jó volt benne és mi az ami nem tetszett?

2018. júl. 12. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Nekem tetszett, főleg azért mert ez volt az 1. vb amit tényleg nagyon komolyan néztem (a 2014-est is, de azért ott jóval kevesebb meccset)


Ami nekem nem tetszett az a 2 ág közötti óriási különbség, ami miatt egy horvátország döntőbe tudott kerülni és ami miatt egy angol válogatott elődöntős lehetett (az első normálisabb csapat ellen búcsúztak is)

Ettől függetlenül tetszett mert sok volt a meglepetés , bár azért szívesebben néztem volna meg 2 topcsapatot a döntőben az 1 helyett..

De akiktől féltem hogy megnyerhetik már kiestek, úgyhogy jó :D


Bejött a videóbíró is


Ami nekem nem tetszett az az hogy a gólok minimum fele rögzített helyzetből volt..

2018. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nagyon tetszett, tetszik. Végre nem a korrupcióval átitatott papírforma jött, hanem azok jutottak tovább, akik tényleg kimagasló teljesítményt nyújtottak végig. Bármelyik győzelem (horvát/francia) jól megérdemelt lesz. Hajra horvátok!
2018. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem jött be, nagyon Európa-bajnokság érzésem volt a csoportkör után és a csapatok sem brillíroztak, inkább a védekezésen volt a hangsúly.
2018. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Hát, láttam már jobb vb- ket, bár a meglepetések(németek, spanyolok, brazilok korai búcsúja) érdekessé tette.
2018. júl. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!