Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Örültök a horvátok és a...

Örültök a horvátok és a franciák sikerének?

Figyelt kérdés

Sokan a horvátoknak szurkoltak a döntőbe.. én speciel amikor meghallottam, hogy horvát és a jelasics téren ünnepeltek.. csak az undor fogott el...

a franciákat meg trianon miatt rüheltem..így nem is értem minek néztem a döntőt...



2018. júl. 16. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
A franciákénak örülök, ha már ők jutottak be, a horvátokénak nagyon nem örültem volna. Nevetséges lett volna. A franciák simán meg is verték őket. Gyenge vébé volt nagyon.
2018. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Az a saját szegénységi bizonyítványod, hogy egy sportesemény résztvevőit és az elért eredményeiket egy több mint 100 évvel ezelőtti történelmi/politikai esemény miatt gyűlölöd, amihez nekik speciel semmi közük nem volt. Masszív rasszizmus (jó, tudom azt a kifejezést faji alapon szokás használni, de nemzetiség alapján gyűlölködni sem sokkal különb), szűklátókörűség és kirakatmagyarság. Mindenesetre örvendetes hogy ilyen aktuális témán kell még mindig lovagolni, és sportolókat meg a szurkolóikat fikázni olyan miatt amiről nem tehetnek és semmi közük hozzá. Mondjuk ennek nyomán megértem miért gyűlölik ennyien a magyarokat a világban, az ilyen begyöpösödött rosszindulatú nemzeteket senki sem szokta szeretni.


És igen, mindkét csapat sikerének örülök, jól játszottak.

2018. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
A horvátokenak igen. Tetszett, hogy egy negymilliós kis ország valogatottja, kepes volt idáig jutni.
2018. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy a franciákkal sincs különösebb bajom, inkabb csak közömbös vagyok velük kapcsolatban. Futballmeccsen meg nem az foglalkoztat, hogy mely ország, milyen törtenelmi események, sérelmek miatt "utálható".
2018. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%

Mindenképpen nagy dolog hogy egy kis nemzet képes volt VB döntőre. Noha erre már a magyarok is képesek voltak egykor... Akkoriban viszont Puskásék bajnok esélyesként jutottak döntőbe, a horvátoknak pedig csak mázlijuk volt.


A franciák egy klasszissal jobbak voltak mindenben ami a II. félidőben nagyon kiüközött. A horvátok a II. félidő közepéig bírták aztán felmorzsolódtak.

2018. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2-es válaszadó! akkor ezt a horvát szurkolóknak is mond már el :)
2018. júl. 18. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek a szurkolók. Nem a szurkolók játszottak. Nyilván azok közt is vannak tahó, primitív, rasszista fazonok, ahogy a magyarok közt is rengeteg. De attól még a pályán a játékosok voltak.
2018. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!