Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan kezdhetek el röplabdázni?

Hogyan kezdhetek el röplabdázni?

Figyelt kérdés

Nem röplabdáztam még komolyabban, de nagyon tetszik a sport és szeretném el kezdeni, csak nem tudom hogyan működik ez. Mármint nem versenyszerűen szeretném majd űzni, valószínüleg késöbb se, csak ilyen hobbi szinten. Hogyan tehetném ezt meg? Kaposváron van erre lehetőség, hogy ilyen nagyon amatőr csapatba bekerülni? Légyszi, aki tudja hogyan megy ez, az írja le! Előre is köszönöm a segitséget!

17/L



2018. júl. 20. 18:22
 1/2 anonim válasza:

Szerintem a gimid tömve van sznob röpis lányokkal,és olyanokkal,akik tényleg röpizni mennek oda.

RÖAK nem ismerős? Oda tudsz bekerülni. Arra nem tudok válaszolni,hogy az amatőrökkel foglalkoznak-e. Inkább eljárnak versenyezni. Viszont elvileg van pár szemét edző is.

Asszem heti négyszer van nekik,egy ilyen erősítő (torna,vagyis inkább kifullasztás).

Kérdezz meg egy osztálytársad,aki oda jár. Ha Kaposváron jársz suloba,szinte biztos,hogy van ropis az osztályodban.

2018. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

suliba*

röpis*

Első elírás,második autokorrekt.

Bocs.

2018. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!