Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Tottenhamről mi a véleményetek?

A Tottenhamről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvenc csapatom lett a Juventusos cumi óta, akkor nagyon jól játszottak, csak elbambultak, és a két argentin eldöntötte a meccset. Azért valljuk be, megérdemelnének egy bajnoki címet, ha már 8-10 éve folyamatosan az él környékén vannak. Remélem, a BL-ben is jól fognak teljesíteni.

2018. júl. 24. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem annyira szeretem őket se, mert megelégszenek azzal amijük van. Most jól elvannak azzal, hogy bent vannak mostmár évről-évre a BL-ben, és nem kockáztatnak azért, hogy több legyen ennél. Most se látom, hogy tanultak volna a tavalyi hibákból és épülne az új csapat, sztem ha elég tökük lenne kirúgnák Pochettinot, mert én úgy látom hiába jó edző, vele sose fognak semmit nyerni, mert eléggé nem jó. Erősíteni kéne a középpályát is, azért egy Eriksen, Dier, Winks nagyon nincs egy madridi Kroos, Modric, Isco szinten, egyszerűen nincs kreatív játékosuk sokszor Eriksenen kívül a középpályán, ez a 3 védős rendszer miatt is lehet, berakják Wanyamat meg Dembelet a védelem elé, előbbi nem rossz védekező, utóbbi elég hatékony középpályás, de egyikük se tudja azokat a labdákat adni. És nem hiszem el, hogy ne tudnának olyan szakembereket venni, akik kinéznek nekik megfizethető áron nagyon magas színvonalú játékosokat, vagy a jövő sztárjait, csak ez megint egy olyan befektetés, ami lehet trófeát hoz, lehet nem, tehát nincs biztos nyereség, a kiadott pénz után. De még mindig szimpatikusabb csapat, mint a nagycsapatok, viszont én nem igazán szeretem őket se, ahogy kb. egyik csapatot se :D. Én inkább maga a sport miatt nézek focit, a verseny érdekel, de sajnos sok nincs, épp azért mert nagyon sok csapat megúszósan működik. Az Arsenal is mit csinál? Kinevez egy PSG-ben megbukott edzőt... hogy lehet valaki olyat kinevezni, akiről még külső, amatőr szemmel is látod, felszínesen követve, hogy talán a sevillai pályája után, benne volt az esély, hogy ő egy jobb kerettel top edző lehet, de a PSGbe, ahol ezt maximálisan megkapta, nem lett az, és ezt nem csak 1 dologból jelentem ki, többször is alátámaszotta ezt, az utóbbi évek egyik leggyengébb Barcája elleni nyert helyzetből való kieséssel, a bajnoki cím elbukása a Monaco ellen, a még csak feljövőben lévő Real elleni tükörsima zakó... De miért nevezik ki, mert őket is csak az érdekli, hogy ott legyenek a BLben, és igen, Emeryvel jó esélyük van újra ott lenni, egy 3.-4. hellyel vagy EL győzelemmel, mint a régi szép időkben, nem lutri, tapasztalt, ezen a szinten már bizonyított edző, egy stabil, kockázatkerülő döntést hoztak. A Spurs is évek óta nem lép jelentősen előre, jövőre azt saccolom, hogy egymást fogják ütni az Arsenallal a 4. helyért :D. Nem érdemelnének bajnoki címet, nyerjen a legerősebb, tavaly és jövőre is minden bizonnyal ez a City, előtte a Chelsea volt, vagy megint a City, még a fergusoni érában a MU is, közte volt ráaádsul egy leicesteri cím, ahol minden esélye meg volt a Spursnek, Arsenalnak bajnoki címet szerezni, mert a MU SAF óta lejtmenetben, a két nagy meg gyengélkedett, liverpoolt ugye most élesztették újra kb :D. Ennek ellenére egy Leicester elviszi előlük. Amúgy a Chelseanek, Citynek, MUnak is volt már gyengébb bajnoki címe, amiért simán mehetett volna a Spurs is, mégsem ment. Kicsiket lép a Spurs előre, de amennyire egybe tudják tartani, ezt az egyre jobban beérő keretet, ez elég minimális a Leicester évében talán erősebbek voltak, mint az azelőttiben, a következőben egy kicsit megint, de ekkor értek be olyan játékosok, mint Alli, Kane, vagy akár Son, még talán Eriksen is fejlődött. Viszont ha már megnézzük a kettős terheléssel nagyon nem bírtak el tavalyelőtt, nemzetközi porondon 1 picit se voltak jobbak, tehát jelentősen nem javultak, és ezt idén se tudták megoldani, hogy legyen annyi minőségi emberük, hogy ezt elbírják, csak idén a bajnokság lett szarabb is, mint tavaly, és a BL lett jobb, kb. ugyanolyan év lett, csak fordítva.
2018. júl. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Uhh.. első, picit gyakorold a tőmondatokat :D Nem sértésből tényleg csak nehéz összerakni amit mondasz, annyira hosszúak a mondataid

Amúgy nekem a Spurs a kedvenc csapatom

Én sem szeretem ezt az átigazolási politikát, viszont Pochit nem kell szidni, ő csinált topcsapatot a Spursből

Egyébként a középpálya szerintem pont elég erős, ott van Eriksen, Alli, aki a kulcspasszokban pont hogy nagyon erős, a világ legalultértékeltebb játékosa, és egyik legjobb box-to box középpályása Dembelé (igen, öljetek meg), esetleg még egy védekező középpályást kéne venni, vagy egy szélsőhátvédet.. És Lucast beépíteni a csapatba

Szerintem a széleken gyenge a csapat, + a pad rémgyenge a top 5-höz képest

2018. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mirol beszelsz, nem voltak hosszu mondataim, az arsenallal kicsit elkanyarodtam, de ott parhuzamot vontam, mert az arsenal az etalon pelda a meguszos, cegszeru mukodesre, es erre az utra lepett a spurs is, ahelyett, h most berugnak az ajtot. Az h te nem tudod ezt a hosszabb okfejtest ertelmezni, nem az en problemam :D egyaltalan nem eros a kozeppalya, nincs igazan jo passer pld.,dembelenel nem tudom miert kene megolni, az egyik legjobb kozeppalyas, o meg eriksen a normalis kozeppalyasuk, de addig a realba ilyenbol volt 6db, es 4 kezdett, pl tavalyelott is. Alli nem jo pelda, mert ot inkabb a tamadosorba szamolom, mint neymar is sok kulcspasszt ad, de azonfelul ott vannak mogotte iranyitpkeszsegu kozeppalyasok is, a spursbe ez inkabb csak eriksen aki ilyenbol magas szinvonalu is. Amugy en a haromvedos rendszert oszinten nem ertem, akkor amikor tobb golt kap vele egy csapat, mint a 4-3-3ban felfuto szelsovedokkel jatszo nagycsapatok. Akkor inkabb erositsuk meg a kozeppyat, nem? Ne megegy embert aldozzunk a vedelembe
2018. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amugy meg a spurs nem topcsapat, europaban 7 topcsapat volt tavaly es a spurs nem volt kozte (bayern, real, atleti, barca, juve, man city, liverpool - ez a fo hetes, de amugy az utana kovetkezok is inkabb a roma, psg, napoli, akik mutattak is valamit, jo talan utanuk mar tenyleg joget a spurs. De a schalket meg a valenciat se hivjuk topcsapatnak,akkor a kicsit jobb, ha jobb, spurst se.
2018. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha csak a csapat erejét nézzük akkor a spurs topcsapat, és jobb mint a roma/napoli

könyörgöm tele van a csapat klasszisokkal

Már nem azért de a Liverpoolnál 5x jobb csapat a Spurs, függetlenül attól hogy nem jutottak el Bl döntőig, ezen kívül amúgy MINDEN egyes sorozatban tovább jutottak mint a Pool. bajnokság, ligakupa, kupa.

Ne legyünk már ennyire szűklátókörűek, a Liverpool tavaly a támadójátékán kívül egy hulladék volt és ez a BL-ben is látszott, most a középpálya megerősödött de csapatként még mindig jobb a Tottenham.

A Roma, Napolira ez mégjobban igaz, könyörgöm ha a Roma nem veri ki a Barcát a BL-ből a kutya nem beszélne róluk :D

A Spurs pedig elég szépen állt a bl-ben is, elverte a Realt, és a kezükben volt a juve elleni meccs is, a saját hülyeségük miatt estek ki.



,,Erősíteni kéne a középpályát is, azért egy Eriksen, Dier, Winks nagyon nincs egy madridi Kroos, Modric, Isco szinten, egyszerűen nincs kreatív játékosuk sokszor Eriksenen kívül a középpályán, ez a 3 védős rendszer miatt is lehet, berakják Wanyamat meg Dembelet a védelem elé, előbbi nem rossz védekező, utóbbi elég hatékony középpályás, de egyikük se tudja azokat a labdákat adni."


Ez neked komolyan nem hosszú mondat? :'D

Ne nevetess már.


De amúgy a Reallal jövés rossz példa mert teljesen más formációban játszanak mint a Spurs. Ettől függetlenül a Real kerete azért egyértelműen jobb mint a Tottenhamé

Amúgy a legtöbb a meccsen a Spurs nem 3 védővel játszott, 4-2-3-1-ben.


,,Kinevez egy PSG-ben megbukott edzőt... hogy lehet valaki olyat kinevezni, akiről még külső, amatőr szemmel is látod, felszínesen követve, hogy talán a sevillai pályája után, benne volt az esély, hogy ő egy jobb kerettel top edző lehet, de a PSGbe, ahol ezt maximálisan megkapta, nem lett az, és ezt nem csak 1 dologból jelentem ki, többször is alátámaszotta ezt, az utóbbi évek egyik leggyengébb Barcája elleni nyert helyzetből való kieséssel, a bajnoki cím elbukása a Monaco ellen, a még csak feljövőben lévő Real elleni tükörsima zakó..."


Vagy ez? :D Könyörgöm mondtam hogy nem sértésből írtam mégis annak vetted, elég nevetséges.


,,Amugy meg a spurs nem topcsapat, europaban 7 topcsapat volt tavaly es a spurs nem volt kozte "

Könyörgöm szubjektív véleményt ne közöljünk már tényként, nem az a topcsapat amit te annak vélsz.

2018. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy jobb csapat, elfogult vagy, csupán. Azt ne nézzük már, hogy megverte a Liverpoolt valami 1-2 ponttal a bajnokságban, amikor a Liverpool a BL döntőig menetelt, és az utolsó meccseket már full nem vette komolyan, a lényeg csak az volt, hogy 4-en ne előzzék be. Teljesen irreleváns, akkor már inkább nézzük azt, hogy a Liverpool vette el a Man City veretlenségét, méghozzá nem is egy szerencsés 1-0val, hanem 4et vágtak nekik, (aztán még 2x megverték őket) és emellett nekik volt a 2. legjobb gólkülönbségük, és a 2. legkevesebb vereséget könyvelték a bajnokságban. Ha csak a bajnokságot nézem, akkor is a Liverpool mutatta a 2. legjobb formát tavaly. A kupákban ki meddig jut, majdnem tökmindegy, főleg, ha a Spurs se képes megnyerni egyiket se, az is mutatja a gyengeségük, hogy egy MU ellen kiestek. A Spurs megvert egy ősszel gyenge Real Madrdidot, és ez a nagy eredmény, a Juve ellen tényleg nem muzsikáltak rosszul, de ott jelezném, hogy a Juve is a saját hülyesége miatt tetté nyílttá a meccset, két gólos előnyben, otthon, elkezdtek 85 percet végigbekkelni, amibe simán benne volt, az 1-2 Spurs gól, életképes kontráik pedig nem voltak, vicces, de a korai Juve gólok, inkább a Spurs számára terelték egy kedvező mederbe a mérkőzést. De viszont az, hogy idegenbe megveri őket a Juventus, nekem mindent elmond arról, melyik a jobb csapat. A Romaról ugyanúgy beszélnék, már azelőtt is feltűnő volt a kiváló formájuk a bajnokságban, és ember, egy Chelsea, Atletico előtt lettek csoportelsők! Az egy sokkal nehezebb csoport volt, mint a Spursnek a nagy halálcsoportja. Ebben az évben brutális formát mutatott a Roma, Di Francesco megmutatta, hogy ott van a legjobb edzők közt, ilyesmi szakemberekre kéne vadásznia a Spursnek, nem pedig megelégedni a stabil Pochettinoval. Az, hogy a keretek milyen erősek tök lényegtelen, itt a csapatok erejéről beszélek, egy objektív rangsorolás az alapján mit mutattak tavaly. A Spurs ez alapján kb. 11. Angliában a 3., de szorosan ott van mögötte a MU. A Napoli is sokkal erősebb csapat volt, a BLt elengedték, a vékony keret miatt, viszont a bajnokságban a legvégéig üldözték a Juventust, kíváncsi lennék egy Tottenham erre mikor lenne képes, hogy sokáig vezesse az angol bajnokságot, márpedig az angol bajnokság utóbbi győztesei, talán a City kivétel ez alól, mind inkább gyengébbek voltak, mint ez a Juventus. Jó, nem tagadom, ettől a szinttől nincs messze a Spurs, de tavaly is azt mutatta meg, hogy egy jó csapat, de messze nem topcsapat, nem tudja kinőni magát, egy olyan eredménye nem volt, amivel ezt megtudta volna tenni. Legalább ha nyernek egy tetves kupát, ha elejtenek egy nagy vadat a BLben, és/vagy viszonylag messze jutnak, vagy nyomás alá tudják helyezni Man City-t, akkor erre tudnék obejektív módon hivatkozni, ahogy a Napoli első helyére a szezon 80+%-ában a Serie A tabellán, a Roma elődöntőjére, a Liverpool BL döntőjére. Amúgy vicces, hogy ezek neked hosszú, vagy értelmezhetetlen mondatok, van olyan, hogy összetett mondat, azt hiszem, ezek abba a kategóriába beleférnek. Tavaly a Liverpool nem volt BL szereplő, és nem igazán a középpálya az ami megerősödött, sőt a Liverpoolnak is talán az a leglyukasabb része, inkább a védelem erősödött Van Dijk-al, és a támadósor Salahval. A középpálya most fog erősödni, mert jön Fabinho, Keita... Te ne legyél ennyire szűklátókörű, itt a dolgokat eltérően kell súlyozni, pld. a Liverpoolnál figyelembe kell venni, hogy a bajnokság nekik a leggyengébb pontjuk egyelőre, mert sok meccset képtelenek behúzni, buta hibákon pontokat veszítenek, ez pedig egy bajnokságban nem fér bele. Ettől függetlenül, ugyanitt, már a tavalyelőtti szezonban is látszott, hogy a Liverpool egy meccsen az egyik legjobb a bajnokságban, én számítottam is erre, hogy egy ilyen sorozat, mint a BL, épp ezért feküdhet nekik, egyáltalán nem volt meglepő, hogy ők és Man City voltak azok idén, akik hosszú idő után először esélyesek voltak angolként a BL címre. Ez egy lózung, ez a "csapatként jobb". Az 5x jobb Spurs mint Liverpool, azért mert a két, a másik két igazán nagy sorozathoz képest tök lényegtelen kupában egy-két fordulóval többet mentek és két ponttal verték őket a bajnokságban, ellenben egyébként az egyik 16 közt hullott el a legfontosabb porondon, a másik döntőzött, maga az elfogultság. Az a saját szegénységi bizonyítványuk, ha klasszis játékosokkal se tudnak semmilyen erőt se felmutatni, talán a szakmai stábban kéne kicsit tisztogatni. Azért gondolom mégis reálisabb azt mondani, hogy a BL döntős Liverpool jobb csapat, mint a Spurs, mint kijelenteni, hogy 5x jobb az utóbbi, de persze én vagyok szűklátókörű és szubjektív, pláne úgy, hogy nem szurkolok senkinek, de te épp annak az utóbbi csapatnak szurkolsz. A Reallal pedig azért jöttem, mert az ő középpályájuk az etalon jelenleg. Már csak komolyan az érdekelne, hogy ez az 5x jobb csapat mikor fog szerinted megmutatkozni? Az 5x gyengébb csapat már lerakott egy BL döntőt, a jobb mit fog jövőre, mert oké, elismerem, lehet valakinek pechesebb szezonja, de mikor lesz a Spursnek reális, neadjisten, szerencsés szezonja? Mert én viszont elképzelhetetlennek tartom, hogy jövőre is akár a Spurs a 4. helynél előrébb végezzen a bajnokságba, és bármiféle esélye legyen belszólni a nagyok dolgába, és a BLbe 8nál tovább jusson, és azt is inkább egy kedvező sorsolással tudom elképzelni. Ja, és mostmár elég valószínűnek tartom, hogy jövőre is kupa nélkül zárnak. De biztos ilyen egy topcsapat, és én tévedek.
2018. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

,,Ha csak a bajnokságot nézem, akkor is a Liverpool mutatta a 2. legjobb formát tavaly"

Ja, mert elverték a Cityt :D A bajnokság pont az állandóságot mutatja meg könyörgöm

Ne egy meccsekről beszéljünk

Ilyen alapon a MU is elverte a Cityt és másodikak lettek a bajnokságban elég simán, mégis hullává alázza mindenki az egész csapatot mert kiestek a sevilla ellen a bl-ben

De kit érdekel? Elég sokáig meneteltek a legtöbb helyen

Nem csak a BL a világ

Másrészt a pool védelme és középpályája egy hulladék volt egész évben, és ha csak a keretet nézzük akkor a Spurs erősebb. Ez tény.

De tökmindegy, mert most nem a poolról van szó.

A Juve ellen végig szintekkel jobban játszott a spurs, nyertes meccset vesztettek el

Ilyen alapon a Roma jobb csapat mint a barca?


A roma meggyőző volt a bajnokságban? :'D 20 pontos hátránnyuk volt a juvéhoz képest könyörgöm

Ilyen alapon ugyanezt elmondhatnád a spursról

neked tényleg semmi más nem számít, csak a bl

Holott az sokkal kevésbé igazságosabb mint a bajnokságok

Igen csoportelsők lettek egy olyan csoportban amiben két névleg topcsapat ellen játszottak, viszont tudjuk hogy a Chelsea milyen rémesen gyenge volt idén, az Atletico meg nagyon elrontotta a BL-t, de úgy összvissz rájuk az igaz hogy nem tudnak tovább erősödni, inkább csak a szintet tartják

De könyörgöm a Spurs meg a Real, Dortmund előtt lett csoportelső :D És igaz hogy ez a két csapat nem volt jó abban az időszakban de ugyanez elmondható kb pár kivétellel az összes "topcsapatról" akkor a Spurs mégis csak közéjük tartozik, nem? Elvégre VERETLENÜL lettek csoportelsők


,, A Napoli is sokkal erősebb csapat volt, a BLt elengedték,"

Könyörgöm nézzük már meg hogy mennyi a különbség az olasz és az angol bajnokság közt :D

Ettől eltekintve tényleg fejlődött a Napoli de ne emeljük már eposzi nagyságokba



,,Amúgy vicces, hogy ezek neked hosszú, vagy értelmezhetetlen mondatok, van olyan, hogy összetett mondat, azt hiszem, ezek abba a kategóriába beleférnek."

Na igen, mostmár ebben "fejlődtél", gondolom odafigyelsz rá mióta szóltam (lényegtelen :) )



,,Tavaly a Liverpool nem volt BL szereplő, és nem igazán a középpálya az ami megerősödött, sőt a Liverpoolnak is talán az a leglyukasabb része, inkább a védelem erősödött Van Dijk-al, és a támadósor Salahval"

Nem tudom már hogy mit írtam, de én a középpálya erősödését az idei szezonra értettem, jön Keita +Fabinho

Ja most látom hogy nem is írtam semmit ezzel kapcsolatban (lehet egy másik kérdésnél, mindegy)



. ,,Az 5x jobb Spurs mint Liverpool, azért mert a két, a másik két igazán nagy sorozathoz képest tök lényegtelen kupában egy-két fordulóval többet mentek és két ponttal verték őket a bajnokságban, ellenben egyébként az egyik 16 közt hullott el a legfontosabb porondon, a másik döntőzött, maga az elfogultság"


Szerintem meg az az elfogultság hogy MINDEN kupát, sőt még a bajnokságot is semmibe vesszük és csak a BL érdekel minket, a Real is megnyerte idén, mégis egyértelműen szintekkel gyengébbek mint az elmúlt 2 évben, és az is világos hogy jelenleg nem ők a világ legjobb csapata


Egy meccsen valóban erős a Pool de ez nem a csapat erejét mutatja meg, egy csapat erejét a megbízhatóság és az előbbi (egy meccsen milyen erős) együttesen adják szerintem, és a pool ilyen tekintetben gyenge

Simán juthatott volna a Spurs is 8 közé a BL-ben (igen, tudom hogy fociban nincs ha), az a helyzet hogy még a tapasztalatlanság miatt is eshettek ki a juve ellen, emlékszem hogy senki nem hitte el mikor megvertük/Ék a Realt és mindenki tátott szájjal nézte, pedig csapaterő alapján reális esély volt rá :)


,,Azért gondolom mégis reálisabb azt mondani, hogy a BL döntős Liverpool jobb csapat, mint a Spurs, mint kijelenteni, hogy 5x jobb az utóbbi,"

Na igen, nem 5x jobb, nem is kétszer, de maradjunk annyiban hogy erősebb csapat a spurs.



,,de persze én vagyok szűklátókörű és szubjektív, pláne úgy, hogy nem szurkolok senkinek, de te épp annak az utóbbi csapatnak szurkolsz"

Én is mondhatnám hogy nem szurkolok senkinek, egyébként meg szerintem jobban meg tudom mondani a spurs játékerejét, főleg úgy hogy a tavalyi szezonban összesen 2 db meccset hagytam ki (nyaralás miatt), bajnokság-kupa-ligakupa-bl négyesből összesen, + eléggé figyeltem a poolt is



,,Mert én viszont elképzelhetetlennek tartom, hogy jövőre is akár a Spurs a 4. helynél előrébb végezzen a bajnokságba, és bármiféle esélye legyen belszólni a nagyok dolgába, és a BLbe 8nál tovább jusson, és azt is inkább egy kedvező sorsolással tudom elképzelni. Ja, és mostmár elég valószínűnek tartom, hogy jövőre is kupa nélkül zárnak. De biztos ilyen egy topcsapat, és én tévedek."



Ha egy csapat attól lesz nagy hogy trófeákat nyer akkor mondd meg, hogy a Pool mit nyert az utóbbi 10 évben

Ne felejtsd el hogy hiába menetelt egyetlen sorozatban bár, de nagyszerűen a Pool, nem nyerték meg.

Egy ligakupát talán, ha jól emlékszem? :)

Persze még mindig többet mint a Tottenham de ezek alapján a Pool sem topcsapat.

Ugyanez igaz a Napoli/Romara is akiket szintén jobbnak tartasz a spursnél mert tovább jutottak a BL-ben, az véletlenül se zavarjon hogy a Roma a rémgyenge bajnokságban szerzett 20 pontos lemaradást a Juvéhoz képest, a Napoli valóban fejlődtek de ugyanannyi kupát szereztek mint a Spurs (mondom, egy sokkal gyengébb bajnokságban), ráadásul még a BL-ben is szénné égtek.

Azért ne legyünk már ennyire elfogultak egyik oldalon sem, könyörgöm


,,Már csak komolyan az érdekelne, hogy ez az 5x jobb csapat mikor fog szerinted megmutatkozni?"

Szerintem aki a világ legerősebb bajnokságában mostmár évről évre folyamatosan a legjobb 4 közt végez az topcsapat. (4-5 éve meg örültünk az EL-selejtezős helynek kb, ezért van az hogy a Spurs fanoknak Pochi neve szent)

Közel vagyunk a kupákhoz amúgy, és mostmár én is örülnék (hidd el, jobban mint te :) ) ha valamit sikerülne is nyerni.. De akkor meg azért nem lenne topcsapat, mert egy FA kupa, ligakupa kit érdekel, igaz? :)

2018. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!