Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem jön be semmi tippmix...

Miért nem jön be semmi tippmixen? Ez valami vicc akar lenni?

Figyelt kérdés

Akármit rakok, minden elmegy, de sokszor a legpofátlanabb és leglehetetlenebb módokon.

[link]


Itt van például ez a meccs. Lajovic megnyeri az első szettet 6-4re. A második szettben sincs gond, a tiebreak-ben két meccslabdája van adogatásnál, erre mindkettőt elbukja és a szettet is. A harmadik szettben az első adogatását elbukja, aztán egyből brékel, majd megint bukja az adogatását 40-15ről és háromszoros adogatóelőnyről...komolyan mondom, mi a fa---om ez már??


2018. aug. 2. 19:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Tegnap a BL selejtezőkre azt raktam, hogy a Midtjylland, a Basel és a Rosenborg szerez gólt hazai pályán...csodák csodájára ez a három csapat nem szerzett egy gólt sem, még az a hulladék Vidi is tudott lőni, ezek nem.
2018. aug. 2. 19:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is frázisszerű, ilyen a sport. Na meg persze a sportfogadás, amely minden ellenkező híreszteléssel ellentétben, mégis csak szerencsejáték.
2018. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A sportfogadás szerencsejáték és néha még bunda is. De nem minden esemény van megbundázva, ráadásul pont a teniszről nem mondható el, hogy könnyű lenne megbundázni.

Amit könnyű megbundázni és ahol kifejezetten nagy hagyománya van a bundának, az nem más, mint a foci. De nem világbajnokság szintű eseményekről van szó, inkább klubszinten bundáznak. Például 2006-ban az olasz első- és másodosztályban volt bundabotrány. Olyan neves csapatok voltak benne érintettek, mint a Juventus, Milan, Fiorentina, Lazio.

Itt olvashatsz róla többet: [link]

2018. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt a meccset nem láttam, de elötte mikor Thiemmel játszott igen mert ott megtettem Klizant 4.33ért egy 10essel és döntő szettben 3-4 break labdát is hárított és nyert hálistennek. Tehát igen csak jó formában és morál szinten játszhatott Lajoviccal,úgy hogy nem lep meg hogy őt is kiütötte meccs labdát hárítva. Mennyi ment el rajta egyébként?
2018. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez egy röhej! Most Munar ellen kétszer is semmi negyvenről hozta az adogatását Klizan, aztán meg semmire nyer egy fogadójátékot...én ezt már nem bírom elhinni, ilyet Nadaltól sem lát az ember, nemhogy egy noname tagtól.
2018. aug. 3. 17:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, Thiemet is megverte hazai pályán, aki pedig jelenleg a második legjobb salakpályás játékos a világon.
2018. aug. 3. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlen jó versenyző tipus Klizan. Thiem ellen is döntő szettben 5:5nél mikor szervált vagy 3 break labdát hárított amik kb meccs labdákbak is felértek Thiemnek de mindet hárította és végül hozta az adogatását majd 5:6nál breakelt és nyert. Döntőben viszont szerintem Istomin nyer majd. Ő is nagy küzdő, Kohschleiber ellen is szett hátrányból fordított. Elis csiptem élőben 9es oddsnál 4ezerrel :)
2018. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hmmm...ismerős erzés, de nem vicc. Illetve viccnek is gyenge...
2018. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!