Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kèzilabda, kosárlabda, röplabd...

Kèzilabda, kosárlabda, röplabda vagy tollaslabda, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
14 èves lány vagyok,ès a heti 5 tesi óra miatt kellene.
2018. aug. 3. 14:05
 1/5 anonim válasza:
Mekkora magas vagy?, mennyi a súlyod?, milyen az erőnléted? A csúklód mennyire erős? tesi felmérések alapján mennyire vagy gyors? hogy bírod a futást?
2018. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia! Tényleg fontosak a fentebbi kérdések, nem mindegy, hogy a testalkatodhoz, képességeidhez mi áll jól.

Én kosárlabdázom és röplabdázom a fentiek közül, de a kosarat jobban szeretem, mert számomra izgalmasabb, és több benne a mozgás. Ha van kérdésed, nyugodtan írj.

17/l

2018. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha "csak" a tesi óra miatt kell, akkor teljesen mindegy. Azt, amelyiket a legjobban szereted.
2018. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha tesi óra miatt kell csak, akkor azt amelyikhez van kedved. Utána ha megtetszett a sport és szeretnéd esetleg versenyszerűen folytatni akkor felkeresel egy egyesületet.
2018. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kosárlabda!!!
2020. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!