Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van pár megérzésem a következő...

Van pár megérzésem a következő futballszezonnal kapcsolatban. Vélemények? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval úgy érzem hogy az Inter lesz a Seria A másodikja, és a BL-ben a negyeddöntőben esnek ki. Elég jól igazoltak, sokat látók bennük. Másik: A Liverpool a Premier League első két helyezettje között lesz, viszont a BL-ben a nyolcaddöntő jelenti a végállomást. Szerintetek ezek alapján érdemes lenne sportfogadni? Ha igen, milyen oldalakon lehet ezekre fogadni, csak mert ha jól tudom, TippmixPro-n nem.

2018. aug. 4. 19:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Az inter tuti nen jut el a negyeddöntőig
2018. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Figyelj ezt senki nem fogja megmondani

Szerintem az Internek kinéz egy 2. hely, BL-t meglátjuk, ha Modricot leigazolják akkor reális lehet a negyeddöntő


Viszont a Pool szerintem idén az első 4-ben sem lesz benne, hiába erősítettek nagyon jól

2018. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 Hát ha megnézed a riválisokat, szerintem csak a City és a Spurs van velük kb egy szinten. A Chelsea és az Arsenal kiszámíthatatlan, a United meg szerintem visszatér a dicső Van Gaal-éra útjára eredményességben
2018. aug. 5. 16:56
 4/14 anonim ***** válasza:

Az Arsenal most tényleg hatalmas kérdőjel, sok az új igazolás, új edző, egy teljesen új éra kezdődik ott, kérdés hogy mennyi idő mire összeáll ez a rendszer

Chelsea is nagy kérdés, de ők szerintem ott lesznek a top 4-ben

A Unitedot meg nem tudom miért nézi le mindenki, ha nem szárnyalt volna a City akkor bajnokok lettek volna, ezen kívül Mourinho alatt nagyon kiegyensúlyozott lett a csapat

Akárcsak a Spurs, Tottenham fanként örülök neki de mostmár kellene egy trófea :D

2018. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja meg a lényeg amit kihagytam, a Pool egy meccsen nagyon erős, viszont hiányzik az állandóság, nem képesek kiegyensúlyozottan jól játszani, bár most sokat erősödött a középpálya, a védelem viszont nekem még mindig elég lyukasnak tűnik
2018. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Vida esetleges érkezése ezért jönne jól. Lovrennel a vb-n is jó páros voltak.
2018. aug. 5. 17:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Az inter szerintem már a csoportkörben elhullik, ha fogadni akarsz bajnokságokra akkor a psg-t/juventust tedd meg elsőnek, vagy realt elsőnek (de benne van a pakliban hogy nyeri a barca). Angol bajnokságra meg sosem fogadnék, mert kiszámíthatatlan, van 5-6 csapat ami azonos szinten mozog, és ha a leicester city nyerni tudta a bajnokságot akkor bárki tudja.
2018. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Realt elsőnek? Utóbbi 20 év leggyengébb Realja lesz, ha Modric is elmegy. Jelen pillanatban még az Atletinek is több esélyt adok, mint a Realnak.

Ráadásul utóbbi 10 évben talán 2 bajnoki címet nyertek..

2018. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért nyer BL-t ?
2018. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És miért maradt le 20 ponttal a spanyol bajnokságban?



Könyörgöm, a BL párharcokról szól, a Real nagy meccseken nagyon erős volt tavaly de nagyon nem voltak kiegyensúlyozottak, idén meg még gyengébben lesznek. SZERINTEM

2018. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!