Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetséges hogy elküld az edző?

Lehetséges hogy elküld az edző?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami jó focista de eddig egész nyáron gyakoroltam és most már vannak edzések ezért szeretnék bekerulni a csapatba. Tavaly bevettek de akkor más edző volt es most úgy hallottam hogy kemény az edző mert egy (hozzám képest jó) focistat elkuldott mert nem ment el edzésre

Most páran abba hagytak a focit de jöttek újak is és ez egy kis falusi csapat de lehet hogy wz edző szt mondja hogy nincs rám szükség és elküld az edzesrol?



2018. aug. 8. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nyilván bármikor megtörténhet, ha vannak nálad jobbak és az edző nem szan neked "szerepet" a csapatban.
2018. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Falusi csapatban nem így működik, ha jársz edzésre akkor nem fog elküldeni, még ha gyenge is vagy padra leültetnek
2018. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: A falusi csapatok sem egyformák. Nalunk(2000 lakos)pár év alatt, a fél csapat lecserélődött és nem azért, mert elegük lett a fociból a "régieknek".
2018. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Ja es megyei II.osztalyban szerepel a csapat, tehat nem arról van szó, hogy hirtelen magasabbak lettek a celkitűzések.
2018. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!