Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki fogja behúzni...

Szerintetek ki fogja behúzni az idei Bajnokok Ligáját?

Figyelt kérdés

Én tippem szerint a Bayern fogja az ideit megnyerni, nem azért mert fan vagyok, hanem mert Niko Kovac alatt valami nagyon b4szó csapatot alkotnak együtt :)


Szerintem az előzőt is megbírtuk volna nyerni , ha nincs Ulreich bizonytalansága...( ez már az én véleményem , nem vitaként szántam) 17/F



2018. szept. 2. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem a Bayern idén inkább gyengült mint erősödött, a szélek már naaagyon elöregedtek, Lewa se annyira fiatal már és nagy meccseken gyakran eltűnik

Mostmár eljutott a Bayern oda hogy vásárolnia kellesz, szerintem ezzel a vásároljunk meg mindenkit aki számít a Bundesligából taktika hosszú távon már nem lesz olyan kifizetődő, erre még rá is tesz a válogatott csúfos leégése a vb-n


Szerintem van pár csapat aki közül konkrétan bárki megnyerheti, Barca, Real, PSG, City, Juve és akár a Bayern, vagy az Atletico, de távolabbi esélyesek is vannak, Spurs, Liverpool

Szerintem minden idők legerősebb BL-je lesz ez így

2018. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Személy szerint Robben helyére tökéletesen illik Renato Sanches, szerintem Ribéry helyére kéne keresni még valakit, hogy tartani tudják a tempót.
2018. szept. 2. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Robben jobbszélső, Renato Sanchez középső középpályás, soha nem játszott szélen szerintem, szóval ő nem jó utód, ráadásul miután megvették mind a Bundesligában, mind a Swanseaban megégett, alig játszott

Riberynek van utódja, Coman, aki fiatal és világklasszis alap, de első jó szezonja volt, azelőtt pl nagyon gyengén játszott, ott van még Gnabry aki elvileg nagyon erős de szerintem még túl fiatalok Comannal és nem tudják a hátukon vinni a Bayernt.

2018. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van , bocsi a hülyeségemért ":D
2018. szept. 2. 14:34
 5/8 anonim válasza:
56%
A Juventus nagyon erős most szerintem, én őket tartom top favoritnak. Talán még a City vagy a Pool. Csak a Liverpool-nak nagyon fontos meccseknél nincs meg a rutinja, mint azt láttuk Kijevben is.
2018. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Barca, Bayern, Juve trió közül kerül ki a győztes.

A többi csapat szerintem nem fog odaférni.


Max akkor kerülhet más csapat a döntőbe, ha ez a 3 csapat egy ágra kerül a kieséses szakaszban.

2018. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Juventus, gondolom nem kell mondanom, hogy miért...:)
2018. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aha, pont a Bayern? A bajnokságban is szenvednek, még hogy Bl-t nyernek. Ők már nem tényezők, el kell engedni 2013-at.

A Juventus, mint ahogy fentebb irták, idén tényleg nagyon megerősödött, elődöntő szinte biztos meglesz.

2018. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!