Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy legyek jó a tesiórai...

Hogy legyek jó a tesiórai kidobós játékban?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz vagyok benne...mindig rögtön kidobnak és ha a kezembe kerül a labda mindig rosszul dobok...hogy lehetnék jobb benne?

2018. okt. 8. 18:25
 1/6 anonim válasza:
100%
Gyakorold a dobást egy hasonló súlyú labdával, célbadobás hogy eltaláld és erő is legyen benne. Figyelj, hogy gyorsan mozogj, szaladj el a labda elől vagy próbáld meg elkapni. Fejleszd a labdaérzéked, foci, kézi, vagy csak simán kevesebb emberrel ha játszotok sokat, akkor biztos ügyesebb leszel :D és ne görcsölj ezen, nem kell mindenkinek mindenben jónak lennie :D
2018. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első: köszi! (Kosarazni nagyon szeretek csak hát itt ahol lakom nincs rá lehetőség,néha kimegyek az itteni sportpályára dobálni de ugye nem tudom,hogy szabályos)
2018. okt. 8. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Két fő dologból áll össze.Nagyon erőset kell dobni,hogy féljenek és a végén gyorsan feladják ellened.Ügyesen kell felmérni és időzíteni,hogy ha célkeresztben vagy,akkor lehasalj,vagy felugorj a labda elől,vagy olyan közel fuss a dobóhoz,hogy ne legyen ideje és tere megdobni.Én elég jó voltam benne,mert nem volt ritka,hogy sírt akit megdobtam és nagyon nehezen lehetett eltalálni.A bénák dobásait pedig elkaptam.
2018. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Második: nagyon szakszerű vagy!😊😮 köszi,holnap próbálkozok😊
2018. okt. 8. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bújj el a társaid mögé :D
2018. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Harmadik: ha valami bejön akkor ez szokott lenni,de még igy is eltalálnak😅
2018. okt. 10. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!