Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megsérültem valószínűleg...

Megsérültem valószínűleg húzódás mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kézilabda kapus vagyok, és egyik edzésre úgy estem be... Hát, úgy gondoltam egyszer nem melegítek, nem halok bele... Áhh, frászt nem :D 1 alkalmat hagy ki az ember, és megvan a baj... Volt egy hirtelen felugrás amikor mind a 2 kezemet hirtelen kinyújtottam, ekkor iszonyatos fájdalmat éreztem a csuklyásizomban... El fogok menni orvoshoz, de... Van egy kis probléma. Holnap kézilabda diákolimpia, és kezdőkapus vagyok... Álmom válik valóra amire évek óta vágyom, hogy nem csak hobbiból az udvarunkon a sárban, hanem hivatalosan egy nagy csarnokban közönség előtt egy tiszta teremben játszhatok... Erre most ez összetörni látszik... 1 hete kezdödtek a fájdalmaim, valakinek valami tipp, amivel holnapra enyhíthetem? (Itthon már kezelgettem, kentem rá krémet, gyógyúszás stb. És javult is kicsit de még most sem az igazi.) valaki? És egyébként kb. Mennyi idő mire ez teljesen elmúlik?

2018. nov. 26. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a legjobb a hillvital mesterbalzsam.
2018. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hmm, forever nek van egy piros balzsamja az naon sokszor segitett már, nem lesz konyuu holnapra beszerezni-naon eros szaga van, egyszer hotelban szoba kozepen hasznaltam-vádlim gorcsolt-vitamin hiany miatt valoszinuleg, és az egesz hotel szárnyba érzodott


am en csak a pihentetest ismerem ilyenkor, kondinkba van pár versenyzo es kevesen edzenek verseny elott-nehogy roszlegyen valami

2018. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hallottam erről a Kineziológiai tapaszról (remélem sikerült jól leírni) elvileg ha felragasztom reggel, akkor délutánra csökkenti a fájdalmat. Az edzőnek van is belőle kék (gyulladás csökkentő) és zöld (ami azt hiszem nyugtatja a bőrt) meg talán fekete (ami energiát ad ha jól tudom) Valakinek volt már ezzel tapasztalata, bevállhat? Ha igen mennyire?
2018. nov. 26. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Te is hiszel ebben a kineziológiai tapasz humbukban? Ne már.... Áruld már el nekem, hogy egy sima szalag, ami rád van ragasztva, mégis hogyan csökkentené a fájdalmadat, hogyan hatna bárhogyan is? Erről készült egy tudományos cikk, ahol konkrétan vizsgálták, hogy ennek a szalagnak vannak-e jótékony hatásai. Tudományos cikk, rendesen alátámasztva mindennel, hivatkozásokkal, linkekkel, szóval ahogyan ki kell néznie egy tudományos cikknek. Na ott a végén arra jutottak, hogy semmit sem használ:)
2018. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!