Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan működik a tippmix?

Hogyan működik a tippmix?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni a tippmixet, és az lenne a kérdésem , hogy hogyan működik ez?

Be megyek a postára és mondom hogy tippmixelni szeretnék ? Ott mit fognak adni nekem? Ott kell ki töltenem ?

És az mindegy , hogy mennyivel rakom meg?

Ezekre szeretném a valaszt ! Köszönöm !



2018. nov. 28. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Bemész a postára valószínűleg lesz elől tippmix szelvény, de ha nem, kérsz. Én szoktam hozni olyan tízet, aztán akkor nem kell mindig ott töltögetni.

[link]

Én ezen az oldalon szoktam összerakni a meccseket. Az oddsokra kell kattintani és akkor összerakja neked a szelvényt. Ott lesz alul, hogy "kinyit", ha végeztél. Beírod mennyivel akarod megrakni és milyen módon. A szelvényen majd a sor eleji kód és a H,D,V lesz számodra a lényeg, azt kell behúzni. Dióhéjban ennyi.

2018. nov. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tippmix.hu


itt össze tudod állítani amit szeretnél.

Be tudod állítani, hogy mennyivel szeretnél játszani, milyen kötésben.

Rámész a megjátszom a lottózóban gombra. Kapsz egy kódot. Odamész a lottózóban a csajhoz, bediktálod a kódot, kinyomtatja neked a szelvényt.

2018. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így működik: fogadsz, veszítesz, vissza akarod nyerni a pénzt, megint veszítesz, ismétled egészen addig, ameddig nyersz, aztán megint veszítesz, és újra ismétlődik.

A fogadási tippeket, stratégiákat felejtsd el. Ha ezek működnének, akkor nem érné meg a Tippmixet működtetni. Jobb el se kezdeni az egészet, csak a Szerencsejáték Zrt. nyer a végén, nem te.

2018. nov. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!