Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik új stadion sikerült a...

Melyik új stadion sikerült a legjobban Magyarországon? Különböző szempontok alapján: kinézet, egyediség, felszereltség, komfort, lelátók elhelyezkedése, pálya minősége

Figyelt kérdés
Azt is leírhatjátok melyik a kedvencetek.

2018. nov. 28. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

hát?

úgy látszik,hogy az a 80-100 ember aki jár mo-n meccsre az most nem gyakorizik...

2018. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces.
2018. nov. 29. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik se. Alapból létjogosultságuk sincsenek, így egyik feltételnek se felelnek meg.
2018. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igazából nem vicces ez.

nem tudom jártál-e már egy kórháznak a haldokló,menthetetlen ápoltak szekciójában?

ott az emberek nyomorúságos embertelen körülmények közt töltik életük utolsó napjait,begyógyszerezve meg kikötözve az ágyhoz.

ilyet véget senki nem érdemel,még egy szemét ember sem.

mégis ezt kapja manapság jó is meg rossz is.

és a helyett,hogy mondjuk stadiont építenek úgy hogy nincs rá érdeklődés,rendbe hozhatnának kórházakat.

és ha nem is európai szintre fejlesztenék,de legalább az emberi méltóságnak megfeleljen.

ezért jelen időben gyakorlatilag bicskanyitogató provokáció a kérdésed.

2018. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a kórházak, én meccset nézni nem kórházba járok. Eltévesztetted a kategóriát, ez a sport, mozgás labdajátékok kategória úgyhogy annak megfelelően válaszolj ha kérhetlek szépen. Köszönöm!
2018. nov. 30. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Mol Arena Sóstó vidi stadionja a legszebb, leginnovatívabb
2018. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!