Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megéri szerintetek kimenni...

Megéri szerintetek kimenni Németbe a Dortmond-Tottenham meccsre?

Figyelt kérdés
Elvégre Németország nincs messze, úgyhogy lehetne autóval menni, viszont akkor a benzinköltséggel kell számolni. A legolcsóbb jegy 145-be kerül (a Spurs oldalán néztem, úgyhogy nem tudom, hogy ez Euró vagy Font), szóval ennek a duplája, mert ketten mennénk, aztán a szállást is meg kéne oldani, kaját is. Szerintetek megéri?

#Bajnokok Ligája #BL #Tottenham #nyolcaddöntő BVB Dortmund
2018. dec. 19. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Németország nincs messze, ez igaz, de Dortmund a nyugati szélén fekszik az országnak, ezt vedd figyelembe. A Spurs oldalán nézett jegy ár rád nem vonatkozik, mert nem a vendégszektorba fogsz jegyet kapni, hanem a hazaiba/semlegesbe, így a Dortmund oldalán vedd meg a jegyed, és előre! Ha valamelyik csapat a kedvenced/kedvencetek akkor szerintem megéri, hiszen mégis csak BL meccs+európai top csapatokról van szó, de nem lesz olcsó!
2018. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!