Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A nagy Amerikában az NFL és...

A nagy Amerikában az NFL és más csapatok stadionjain miért nincsen tető a nézők felett?

Figyelt kérdés

elég érdekes kinézetet adnak, mintha csak félig lenne kész, a másik véglet meg, hogy teljesen zárt hipermodern az egész


bezzeg nálunk Viktor ad tetőt a nézők feje felé



2019. febr. 3. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott is vannak nyitott és fedett (sőt, ott nyitható-zárható is van!) stadionok, akárcsak nálunk, vagy bárhol máshol.
2019. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na te most leírtad azt amit már én leírtam gratulálok
2019. febr. 4. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Akkor még egyszer. Nem igaz, amit írtál, hogy ne lenne tető. Ott is vannak fedett stadionok, sőt kiemeltem, hogy nyitható-zárható is van, amit a te Viktorod bizony nem építtetett.

A Super Bowl a legjobb példa. A meccs előtt még nyitva volt a stadion, hogy lehessen látni a vadászgépeket, és a meccsre meg bezárták, hogy az időjárás ne befolyásolja a játékot.


Úgy írtál, mintha csak egyféle stadiontípus létezne a világban, pedig kb nincs is két egyforma stadion.

2019. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak kár, hogy itthon a labdarúgásnak nincs nézője. NFLben egy egyetemi meccsen sokszor többen vannak kint, mint például a Fradinál.
2019. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már megint leírtad amit én csak most bővebben, mondtam, hogy 2 véglet van, a nyitottak és a higy tech zártak, na írd le harmadjára is
2019. febr. 5. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit is szeretnél igazából kérdezni? Az eredeti kérdésre a válasz az, hogy nem igaz. Még valami a Viktorral?
2019. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt, hogy miért nincs tető a nézőtér felett, leszámítva a csilivili új fedetteket
2019. febr. 6. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Van ahol a tradiciók miatt nincs.

Van ahol egèsz szezonban kb nyár van, ès nincs oka a tetőnek.

Vannak csapatok ahol szeretik a havas, mínusz fokos meccseket tèlen.


Egy nyitható, csukható tetejü stadion ami nfl szintű min 1,5 de inkább 2 milliárd dollár.

Felesleges pènzköltès, ha a règi típusú, de megfelelően modern a mostani stadion is

2019. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!