Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Federer fog még...

Szerintetek Federer fog még grand slam tornát nyerni? Illetve utolérheti őt Nadal vagy Djokovic?

Figyelt kérdés
Szerintem, ha Djokovic nem sérül le komolyabban a pályafutása hátralévő részében, akkor több grand slam győzelme lehet, mint Federernek. Annak ellenére mondom ezt, hogy Nadalnak szurkolok.
2019. febr. 25. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugye 6-ot kéne még nyernie Djokovicnak ahhoz, hogy megelőzze Federert. Bár ha onnan nézzük, hogy az utolsó hármat Djoko nyerte nem tűnik soknak, de azért idén ő is 32 éves lesz, és "nem szokás" 30+ évesen még 4-5 GS-t sem nyerni, nem hogy 32 után 6-ot. Ettől függetlenül, és éppen ettől érdekes, hogy ha valaki képes lehet erre, az pont Djokovic. Belőle még ennyi idősen is simán kinéz az ember akár jóval többet is, főleg ha Fed és Nadal lassan eltűnnek az útból(szó szerint is, ami azért mostmár nem lenne meglepetés). Így nézve a szerbnek még lehet akár 2-3-4 jó éve is, és ha így lesz, akkor biztosan meg fogja előzni Federert. Ha negatív akarok lenni akkor felhozom 2016 nyarát, amikor mindenki a naptári GS-ről beszélt és 1-2 éven belül az akkori 17-es rekord is simának tűnt, aztán a semmiből jött egy majd' két éves hullámvölgy.


Eltelt 3 év, és az idő mostmár Djokovicnak sem kedvez, most megint ugyanott járunk, hogy még mindig 6 kéne a rekordhoz, és közben 3 évvel öregebb is.


Az első kérdésre válaszolva szerintem Federer még egy Wimbledont fog nyerni, vagy idén vagy jövőre, és szerintem jövő év végén visszavonul.

2019. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!