Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol élnek ők, ha itthon vannak?

Hol élnek ők, ha itthon vannak?

Figyelt kérdés

Dzsudzsàk Balàzsnak és Szalai Àdàmnak,Magyarorszàgon belül hol van hàzuk?

Budapest,azon belül hànyadik kerület,vagy esetleg vidéki kisvàros?

Csupàn kìvàncsisàgból kérdezem,semmit nem szeretnék kérni,vagy küldeni,de még odamenni sem!!!



2019. márc. 17. 13:07
 1/7 anonim válasza:
44%
Pontosan
2019. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szalait tudom, épp ezért nem szeretném elmondani :D Dzsudzsákról viszont csak találgatni tudok, szerintem vagy a második kerület, vagy mindenképp valami gazdagabb luxus környék :D
2019. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt leszögezném,hogy nem vagyok focirajongó,sőt,egy reklàmot làttam róluk és úgy jött az ötlet,lakberendezéssel foglalkozom,ìgy egyből az ugrott be,hogy vajon milyen lehet az otthonuk.

Nem kell a lakcíme,ne izgulj,tisztàban vagyok a magànélet fogalmàval,csupàn csak a környékre vagyok kìvàncsi. XD

Köszi a tippet! :)

2019. márc. 17. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, nem is rád gondoltam itt, de sokan olvasgatják ezt, szoval nem tenném itt közzé 😊
2019. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írhatsz privàt üzit is! :)
2019. márc. 29. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Reklámot láttál róluk :DDDDD
2019. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindketten Budàn élnek. Nem messze egymàstól.
2019. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!