Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hány góllal fogja Horvátország...

Hány góllal fogja Horvátország várhatóan legyőzni Magyarországot? Van esély rá hogy 4, vagy több gólt rúgnak nekünk?

Figyelt kérdés
A horvát győzelem biztos ezért inkább arra fogadnék, hogy hány góllal nyernek. Milyen a horvát válogatott formája jelenleg?
2019. márc. 24. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Van esély rá hogy 4, vagy több gólt rúgnak nekünk.
2019. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért irígylem azokat, akik olyan luxusban élnek, hgoy a foci miatt aggódnak.
2019. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
ha a szlovákoktól kaptunk kettőt a horvátoktól 4-5 is benne van a pakliban.
2019. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Félidő 1-1? Ez bunda de akkora! Egy szelvényem már el is ment, szép volt...
2019. márc. 24. 19:03
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Miert lenne bunda az 1-1 . Mit hittel? A csapatok egy gyengebb ellen nagyon ritkan nyernek 4-el, nem is kuzdenek 3 utan. Gratulalok a sajat hazad ellen fogadni, megerdemled. Ja, es 2-1 ;)
2019. márc. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el, elment mindhárom szelvényem, 10000 forintomba került a magyar győzelem.
2019. márc. 24. 19:59
 7/13 anonim válasza:
54%
haaaaaaahaaaaaaa rohadjál meg, hogy a hazád ellen fogadsz.. főleg úgy, hogy semmi közöd a focihoz..
2019. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
A horvátok csak lötyögtek.de otthon legyőznek,erre bátran fogadhatsz.
2019. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Én most nagyon örülök hogy nem raktam tippmixet. :D Pedig esküszöm akartam de lusta voltam elmenni a lottózóba, nem is baj így utólag. :D
2019. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

"Gratulalok a sajat hazad ellen fogadni" - Mert miért is ne lehetne? Az ember azért játszik hogy nyerjen, és bizony a magyarok még Andorrától is ki tudtak kapni, szánalmasan gyenge válogatott, mégis mi kivetnivalót találsz benne hogy egy esélytelenebb csapat ellen fogad valaki? Én is tettem volna a horvátokra csak már nem jutottam el a lottózóig, nem is baj így utólag. De ez az a meccs volt amikor a kivétel erősíti a szabályt, attól még a többi meccsen ugyanúgy vesztenek a magyarok.

Kérdező, együttérzek veled, én 10 selejtező meccset raktam meg kötésben, 9-et nyertem, Portugálián elment az egész mert a "világsztár" 100-szoros aranylabdás Ronáldó és bandája nem tudtak egy gólt beszenvedni az ukránoknak. Nem kell bemutatni milyen érzés.

2019. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!