Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit gondoltok, mire lehet...

Mit gondoltok, mire lehet elég a horvátok elleni győzelem? Kijuthatunk megint az EB-re?

Figyelt kérdés

2019. márc. 24. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Pár potya OTP részvényre. Semmi másra.
2019. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
A hazai meccseket hozni kell,idegenben pedig kelleni fog győzelem vagy sok dőntetlen.
2019. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Arra elég, hogy a következő pofonig elhiggyük azt, hogy jó a magyar válogatott. Nyugodj meg, nem fogunk kijutni.


A horvát válogatott formája nagyon gyenge a sikeres VB szereplésük óta, most csütörtökön Azerbajdzsánnal játszottak és nagy nehezen sikerült csak megfordítaniuk az eredményt (az azeriek lőtték az első gólt a 19. percben). Ellenben Szlovákia labdarúgás szempontjából egy nem jelentős ország, és tőlük sikerült 2 góllal kikapnia a magyar válogatottnak. Ezek után semmit se számít a rossz formában lévő horvátok elleni győzelem. Simán lett volna egy harmadik magyar gól a horvátok ellen ma, mert olyan komédiába illő dolgokat hozott össze a horvát védelem és horvát kapus közvetlenül a kapu előtt, hogy majdnem bement a harmadik...

2019. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Én végig a Horvátoknak szurkoltam, remélem hogy ők fognak nyerni, de sajnos nem :(((


Szerintem a magyaroknak csak szerencséje volt most, ennyi. A következő meccseken ígyis-úgyis kikapnak sorra, de ez nem baj.


Fogadni is mindig a magyarok ellen fogadok és 905%-ban nyerek :))


Szóval a következő meccset is tuti, hogy ellenük teszem meg, annak ellenére, hogy most kivételesen, a szerencsének köszönhetően átmentek.

2019. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez a meccs volt a kivétel, ami erősíti a szabályt. A horvátok soha nem voltak ilyen rossz formában, Azerbajdzsánt alig bírták megverni (ahogy írták is előttem, konkrétan az azeriek vezettek is ellenük), most is nyoma nem volt a világbajnoki formának. Nem kell itt egy meccs alapján rögtön magasztalni a magyarokat, Wales majd szépen elpofozza őket, aztán Szlovákia ismét, és szerintem a visszavágóra már a horvátok is. Nem fogunk kijutni (hacsak nem pótselejtezőn).
2019. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

A lepontozóimnak is üzenem:

Minden labdarúgó-válogatottnál szokott lenni egy úgynevezett mélypont. Ahová ha eljut egy válogatott, akkor az intő jel egy sürgős változás szükségességére. Ez a változás nem csak az edző részéről taktikailag jelent változást, hanem a játékosok fejében is változniuk kell a dolgoknak. Aki lehúzza a csapatot és nem akar teljesíteni, azt pihentetni kell vagy el kell küldeni, akik pedig ígéretesek, azokra el kell kezdeni építkezni. És ami a legfontosabb, a csapat mentalitásának sürgősen változnia kell pozitív irányba.

A horvát válogatott is eljutott erre a pontra. A különbség annyi, hogy náluk ez a mai Magyarország elleni mérkőzést jelentette. Simán meg kellett volna verniük minket.

Amikor a magyar válogatott jutott el a mélypontra, az az Andorra elleni vereségünk volt. Andorra egy 76177 fős ország. Szerintem ezek után ne örüljünk annyira a horvátok legyőzésének, nem azért jött össze mert a magyar válogatott világbajnok ezüstérmes csapatokat képes megverni bármikor. A horvátok szétestek, és fejben se voltak a pályán, hatalmas hibákat vétettek. Mi ezt kihasználtuk kétszer sikeresen.

2019. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
17%
A 3-as válaszolónak minden egyes mondatával maximálisan egyetértek.Röviden tömören de A-tól Z-ig mindent leírt.
2019. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!