Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 17 évesen mi az ideális...

17 évesen mi az ideális magasság kosárlabdázáshoz?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 17:39
 1/5 anonim válasza:
215 cm
2019. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiú/lány? Poszt?

Valahol 160, meg 210 között... :)

2019. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fiú
2019. ápr. 2. 15:28
 4/5 Szia Máté vagyok válasza:
Tök mind1 mi az ideális, azzal kell dolgozni, ami van. 5 pozíció van, legtöbbször magasság szerint szokták a fiatalokat elhelyezni, hogy majd annak a szerepkörnek a követelményeit tanulják meg elsősorban magas szintre fejleszteni. Amíg nem vagy túlságosan alacsony, addig képesség kérdése az érvényesülés. 180 cm körül nyilván már picit egyszerűbb a dolgod irányítóként is, mint 165-el, de alapvetően sok gyakorlással és szívvel ezen a szinten sok mindent lehet helyettesíteni
2019. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 De La Cruse ***** válasza:
100%

Ne törődj a magasságoddal.

A fürgeség és a pontosság számít.

Két három vagy több évig is csak azt gyakorold, hogy különböző szögekből hogyan tudsz csont nélkül dobni.

A csapat játék már csak körítés lesz.

Nekem sikerült a saját palánkunk alól is átívelni a pályán és hárompontost dobni, mert nem tudtam kitörni két játékos szorításából.

Utána jó ajánlatokat kaptam.

Ezzel alapozzál és az edzéseken alázattal és szorgalommal sajátítsad el a taktikákat és gyakorold be a lépéseket és megoldásokat.

Meglátod, hamar felfigyelnek rád.

Tudjál jó csapat tag lenni és mindíg segítsed a csapattagjaidat a pályán és a pályán kívül is.

Szóval ennyi a képlet.

Sok sikert kívánok neked.

2019. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!