Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy alacsony lány mit sportoljon?

Egy alacsony lány mit sportoljon?

Figyelt kérdés
Elég alacsony vagyok sajnos.155 cm körül kB. Lány létemre a focit szerettem volna kipróbálni, vagy esetleg a táncot. A focit mondjuk jobban kedvelem. De félek hogy elutasítanának emiatt,meg amiatt mert kezdő vagyok. Szerintetek?

2019. ápr. 17. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen magassággal csak akkor érdemes labdarúgónak menni, ha már gyerekkorod óta csinálod és nagyon technikás vagy és a társaidnál sokkal kimagaslóbb teljesítményt nyújtasz és már a játékosmegfigyelők is észrevettek, esetleg komoly szerződési ajánlatokat is kapsz. Messi sem magas, mégis a világ egyik legjobb labdarúgója. Ő már 16 éves korában a Barcelonában játszott. Nem úgy kezdett ott, hogy 16 évesen eldöntötte, focizni akar.
2019. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha focizni akarsz, akkor focizz! Ha csak hobbi szinten szeretnéd csinálni, akkor nem érdemes egyesületbe menni, mert irtózatosan drága tud lenni, és nem mindig éri meg.

Plusz egy sima hobbi órán nem cseszegetnek a magasságodért.

A tánccal ugyanez a helyzet. Ha nem akarsz profi táncos lenni, akkor simán elmész egy órára, és jól érzed magad.

2019. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem szólókkal.

Női focista vagyok, próbáltam már a futsalt is a nagypályás foci mellett, nb2-ben játszom jelenleg. Az a 155 cm nem olyan kicsi hidd el, nem az a pár centi fog számítani. Az szerintem szintén nem gond, hogy kezdő vagy, mindenki kezdi valahol...

A táncról annyi tapasztalatom van, hogy tesóm versenytáncol, náluk sem láttam semmiféle hátrányos megkülönböztetést az emberek magassága miatt. Talán társastáncoknál számíthat, de vannak alacsonyabb pasik is, csak meg kell találni őket.


Én csak bíztatni tudlak, hogy kezdd el vmelyiket, ha gondolod írhatsz, segítek, ha tudok.

2019. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!