Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nektek hogy tetszik a Bajnokok...

Nektek hogy tetszik a Bajnokok Ligája alsó ága a Tottenhammel és az Ajaxszal? Jó a változás vagy jobb lett volna, hogyha a Real Madrid/Juventus/ManCity valamelyike jutott volna idáig?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Rettenetesen örülök neki :) Szerintem az Ajax lesz a döntős, a Spurs-nél sok a sérült és a holland fiatalokat motiváltabbnak látom.
2019. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Viszont az kár, hogy bármelyikük is jut a döntőbe, kb. semmi esélye sem lesz a Barca avagy a Liverpool ellen.
2019. ápr. 19. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:

A Real most nem olyan erős, mint az elmúlt öt évben, így azt kell mondjam nem akkora érvágás nekik sem, hogy nem jutottak most be.

A Juventusnál volt pár sérült és CR nem tudta sajnos megváltani a világot ismét, az Atletico ellen azért megtette.

A City nagyon peches volt, jobban örültem volna ha ők mennek tovább, akkor alsó ágon is lett volna "nagyobb név".

2019. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Kérdésre válaszolva, marhára nem örülök neki.

Az elsőnek meg: akkor nézegesd a Tottenham-Liverpool vagy mondjuk Ajax-Barcelona döntőt, sok boldogságot hozzá :D

Hozzáteszem a Tottenham-Liverpool még a PL-ben sem érdekes.

2019. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Miért is lenne esélytelen a döntőben bármelyik csapat a Liverpool vagy a Barca ellen? Egy meccs, bármi megtörténhet rajta. Ajax tele van fiatalokkal akik életük formájában nyomják, nem fogják hagyni magukat.

2019. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Miért is lenne esélytelen a döntőben bármelyik csapat a Liverpool vagy a Barca ellen?"


Hol írtam, hogy bármelyik csapat esélytelen lenne a pool vagy barca ellen?

Sehol!!!


Arra utaltam, hogy az alsó ág miatt olyan siralmas döntő van kilátásban, mint volt 2004-ben a porto-monaco.

Bár itt várhatóan csak egy "kisebb név" lesz.


Az Ajax meg különben is kit érdekel, hogy tele van fiatal tehetségeket?

Egyet sem ismerek, marhára nem érdekelnek, jövőre a jobbakat úgy is kivásárolják, majd akkor megismerem a nevüket.

2019. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hajrá Ajax! :)
2019. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan már a fociban hogy esélytenség...nem szabad a papírformára hagyatkozni (lásd: Magyar - Andorra, Magyar - Horvát meccs :D)
2019. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!