Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol váltják ki nekem a tippmix...

Hol váltják ki nekem a tippmix szelvényt?

Figyelt kérdés
Vettem egy szelvényt tegnap,ami be is jött de egy kis ital diszkontban vettem, itt is kiváltják vagy csak lottózóban? nem nagy pénz 1200ft, illetve ha igen akkor mekkora összegig váltják ki?

2019. ápr. 22. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
200000 Ft-ig bármely lottózóban kiadják a nyereményt. Fölötte a nagy nyerteseknek szóló telefonszámot kell felhívnod, ott megmondják, hogy mi a teendő. Nem minden fogadóhely lottózó, rendes lottózóba menj el.
2019. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de 1200 forintot sem váltanak ki a diszkontban?
2019. ápr. 22. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj be nyugodtan! :D Italdiszkontban is simán kifizetnek még 5-10 ezres nagyságrendű nyereményt is. Úgy meg főleg, ha náluk vásároltad a szelvényt.
2019. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom köszi,amúgy nem mintha annyira nem akarnék lottózóba menni csak nincs nyitva ma,viszont a kisbolt igen :D köszi mégegyszer kellemes ünnepeket!
2019. ápr. 22. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsmit. Kellemes ünnepeket Neked is! :D
2019. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lottózóban lábszag fogad, a kisboltban meg piaszag, válassz melyik jobb!
2019. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!