Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 28 évesen 3 év teljes napi...

28 évesen 3 év teljes napi gyakorlással miért nem lehetek világhírű focista? Illetve miért nem juthatok ki külföldi csapatba, ahol pár év alatt rengeteget keresek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 22. 12:35
 1/6 MadSeal ***** válasza:
XD Egyes focisták már olyankor nyugdíjba szoktak menni, nem akkor kezdeni.
2019. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom de 35-36 éves korig aktívan lehet játszani

Külföldön pár év alatt egy életre való pénzt meglehet keresni

2019. ápr. 22. 13:12
 3/6 anonim válasza:
Mert lehet nincs akkora tehetséged. Hidd el ha lenne, már hamarabb felfedeztek volna, és kijutottál volna.
2019. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt miért felfedezni mert nem voltam porondon...
2019. ápr. 22. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz világhírű focista , sőt még a saját hazádban sem tehetsz szert hírnévre . Az ok egyszerű , idős vagy hozzá .


Gondolod te vagy az egyetlen akit a foci hajt ? Vannak nálad tehetségesebbek akik sokkal korábban kezdik . Profi edzők alakítják őket .


Akik világhírű klubokhoz szerződnek , mint írtam már gyerekkorban elkezdenek komolyan foglalkozni ezzel a sportággal . Sőt maga az adott klub neveli ki őket , bár oda sem kerül be minden "suhanc". Csak olyaok akikre felfigyelnek és látják bennük a lehetőséget . A Manchesternek , Real-nak , Arsenal-nak , Barcelonának ... ... ... akadémiája van ( Mint pl a Puskás akadémia ) Tehát ott már biztosítva van az utánpótlás .


Írtad hogy 35 évesen is fociznak még . Igaz sőt idősebbek is pályára lépnek , de és itt a nagy DE , ők sem 28 évesen kezdték hanem sokkalta hamarabb . + kajájukra , edzésükre és minden más egyébre szakértők hada figyel , hogy minden rendben menjen . Ám még így is látszik rajtuk hogy eléggé ki vannak már öregedve .


Még valami . Eddig sosem voltál játékosként "profibb" meccsen , honnan tudod hogy van hozzá érzéked , tehetséged ?

2019. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért fociztam én is már. De nem profi szinten.
2019. ápr. 22. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!