Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A tegnapi Liverpool-Barcelona...

A tegnapi Liverpool-Barcelona meccs bunda volt?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem feltételezném ezt, de megnéztem egy hosszabb összefoglalót, aztán az angol kommentátorok tök unott hangon és közömbösen közvetítettek végig, pedig azt vártam, hogy a harmadik vagy negyedik gólnál már azért örülni fognak, erre semmi. A játékosokon sem látszott az az igazi öröm, a Barcások is csak lötyögtek végig, nem hatotta meg őket a dolog. Egyedül a szurkolók őrjöngtek, de ők nem voltak beavatva gondolom.
2019. máj. 8. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
szimplán elszúrta a b4rcel0na megint.
2019. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ekkorra baromságot. Valószínűleg a kommentátorok be voltak avatva, és direkt közvetítettek unottan, hogy te ezt jól észrevegyed.
2019. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az volt
2019. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
A jatekosokon nem latszodott az öröm? Te melyik meccset nezted? Egyebkent (saját vélemény) az angol kommentatorok tenyleg unottabbnak tunnek, de ez nem azt jelenti hogy nem orul. Azert ott nem annyira ritka egy hazai siker, mint Magyarországon.
2019. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
LOL. Ha még 2 hét után valaki olvassa ezt a kérdést, ma a Barcelona leikszelt az abszolút noname Eibar csapattal, 2-2re. Mostanság úgy látszik bundában utaznak a srácok. Ennélfogva óva intek mindenkit hogy bármilyen tippmixet vagy egyéb fogadást rakjon rájuk.
2019. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem ma a Real Madrid vitte el...azt raktam mind2 csapat szerez gólt...erre 0-2es vereség...hihetetlen.
2019. máj. 19. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

#5 Nem tudom hogy ezt iróniából írod-e, de a Barca már megnyerte a bajnokságot pár fordulóval ezelőtt, tehát konkrétan 0 tétje volt ennek a meccsnek számukra. Ha valaki ezeket a tényeket ismerve is tett a Barcára, azt egy kicsit sem tudom sajnálni ha elment a mixe.


Amúgy a Real veresége meg szintén nem meglepő távolról sem, az idei formájukat nézve, és azt hogy számukra is tét nélküli volt már a meccs.

2019. máj. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a vereség volt meglepő, hanem hogy egy nyamvadt gólt sem tudtak összehozni hazai pályán.
2019. máj. 19. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Azt hiszem a világ most érett meg a pusztulásra. Amikor nem nyer a Real vagy a Barca az bunda. De miért? Ilyenkor mi játszódik le az emberek fejében, őszintén. Hibátlanul kellene zárniuk? Vagy az ilyenek szerint , az az ellenfél aki nem bundázik, 100% hogy veszít?


Aki nem bírja NE szerencsejátékozzon, mert a végén még beleég a szókincsébe a bunda szó, és kellemetlen azt ismételgetni egész nap

2019. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
78%
Biztos Martin tyler-t hallgattad. Liverpool meccset ő mindig halál közömbösen kommentál,feltehetően United szurkoló. Ott volt,amikor Anthony Martial debütált náluk és pont a Liverpool ellen góllal. Hát ő majdnem elélvezett. A Barcelona játékosok az Anfieldtől transzban voltak,azért nem bőgtek.
2019. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!