Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek az normális? Ha...

Szerintetek az normális? Ha az életemet nem akarom dolgozásra elpazarolni Bövebben lent

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele hogy 1 életem van 1 esélyem akkor minek pazarolnám el arra hogy 25 éves koromtól egészem addig smeddig járni tudok, dolgozom.Azt szeretném hogy híres legyek és , hogy ismerjék a nevem.Ezért úgy gondoltam ,hogy focista leszek ugyanis azt tervezem hogy külföldön tanulok tovább és ott folytatom a foci karrierem a továbbtanulás pedig csak egy B terv lenne.Szerintetek ez betegség?
2019. máj. 11. 09:17
 1/7 anonim válasza:
Attól függ hány éves vagy. Senki sem akar dolgozni, csak nincs tehetségük vagy lehetőségük másra.
2019. máj. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Focikarrier, ez az! Meg egy lehuto, semmirekello labdakergeto penznyelo, ez kell a vilagnak!
2019. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, abszolút normális gondolat a munkával kapcsolatban.


Ha viszont híres akarsz lenni, vállalnod kell annak minden nyűgjét is. Hogy leskelődnek utánad, hogy nem járkálhatsz szabadon az utcán, hogy állandóan példát kell mutatnod, különben rajtad csámcsognak egy hétig valamilyen ballépésed miatt.


De ne mindent a focira tegyél fel. Mi lesz, ha nem vagy elég tehetséges? Ha rossz ügynököt fogsz ki? Ha megsérülsz? Mindenképpen legyen B-terved.

2019. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha profi focita akarsz lenni az több idő és energia befektetls mintha dolgoznál. Az elején pedig kevesebb fizetésért. És még nem vettük figyelembe hogy mi lenne ha nem sikerül.
2019. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem a pénzzért játszom hanem ebben lelem örömöm ha 1 passzt egy mozzanatot is sikeresen adok be akkor mar igy vagyok vele hogy több lettem emberileg mint ahogy reggel fel kelek.És mindent meg fogok tenni azért hogy a lehető legjobb klubcsapatba jussak.A pénz nem számit Én a dicsőségért és a játékszeretetéért játszom
2019. máj. 12. 00:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az élet olyan lenne, mint egy hálivúdi film, akkor nem is lennének irreálisak az általad felvázolt tervek. Egyébként volt egy afrikai focista Magyarországon, akinek a magyar barátnője telefonon ajánlott be a Siófoknak, aztán a srácot végül megnézte az edző és szerződést kapott. Próba szerencse alapon felhívhatsz pár klubot, de szerintem ez kivételes eset volt. Sok sikert hozzá!
2019. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!amugy elég furcsa mert pont siofokon lakom.és remélem meglesz.
2019. máj. 15. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!