Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ma egy Liverpool,...

Szerintetek ma egy Liverpool, illetve Manchester City győzelem kombó nyerő tipp lehet?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
mivel a city 13 meccs ota veretlen es a tabella egyik utolso helyen allot fogadja, ezert o tuti nyer. a pool 8 meccs ota veretlen es szerintem o sem kap ki, viszont, h ez mennyire lenne nyero tipp azt nem tudom, mert az ilyen meccseken lofaszt sem fogsz kaszalni a minimalis szorzo miatt
2019. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1,55-ös oddsszot
2019. máj. 12. 13:45
 3/8 A kérdező kommentje:

Na még egyszer! 1,55-ös oddsot ad ki a két meccs együtt. Ezt megjátszva 80 vagy 100 ezerrel jó kis pénzt hoz. Mondhatni jó órabérben voltam.


Köszi a választ egyébként!

2019. máj. 12. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó kis pénzkidobás, nekem két db 1,02 és 1,11 közötti szorzós meccsem ment el a napokban, még szerencse hogy csak pár ezerrel tettem és nem százezerrel. A Chelsea is mekkora esélyesnek volt kikiáltva, aztán csak 11-esekkel jutottak tovább. Én óva intenélek tőle hogy nagy pénzekkel rakjál rájuk, de persze a te dolgod.
2019. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


80-at rányomtam végül.

2019. máj. 12. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Na gratulálok, végül tényleg jó órabérben voltál, jó hogy nem hallgattál rám. Bezzeg ha én raktam volna meg őket akár csak 5000-rel...:D
2019. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaja, en is gondoltam rad mikor megneztem vegul ki lett a bajnok :D
2019. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Amikor a Brighton megszerezte a vezetést, rögtön arra gondoltam, hogy most is olyasféle "csodaeredmény" lesz, mint amilyenek hétközben voltak a nemzetközi kupákban. :D
2019. máj. 13. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!