Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A focizás nem formálja át a...

A focizás nem formálja át a lányok alakját?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és sokan mondják hogy jó alakom van. Nemrég kezdtem el focizni, de félek hogy az atformálná a testem és mellem logós lesz a sok futástól, és a lábam meg túl izmos. A vádlimat nagyon nem szeretném ha vastagabb lenne emiatt mert így is bőven elég ami van. Vagy szerintetek ez hülyeség? Nem hisztizni akarok de sose voltam megelégedve magammal. Nagyon szeretek focizni és szívesen csinálom csak félek hogy máshogy fogok kinézni és azt nem akarom. Légyszi normális válaszokat!

2019. máj. 23. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Melled lógós a futástól? Nem.. Viszont ha ez megnyugtat vegyél sportmelltartót, direkt ilyen célból lettek kitalálva. Az, hogy a vádlid vastagabb lesz e, attól függ milyen szinten focizol, csak hobbi, vagy rendes edzések, de nem kell megijedni, minimális változást látnál maximum, egyébként meg szerintem egyáltalán nem baj az, hogyha egy nő kicsit izmosabb, látszik rajta, hogy törődik, foglalkozik a testével, bár ízlések és pofonok.

Ha szereted, és boldoggá tesz, ne hagyd abba, főleg ne kis esztétikai változások miatt..

2019. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!