Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Teniszkedvelők! Miért tartják...

Teniszkedvelők! Miért tartják a 2008-as wimbledoni döntőt minden idők legjobb meccsének? Azért, mert Federert a saját terepén verte meg Nadal? Én újranéztem ezt a meccset, de olyan hű de nagy izgalmakat meg varázslatos labdameneteket nem láttam.

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 06:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a fél évvel későbbi Ausztrál Open finálé köztük sokkal színvonalasabb volt. Vagy akár a két évvel ezelőtti csatájuk.
2019. jún. 8. 06:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a 2015-ös wimbledoni Brown-Nadal meccset tartom a legizgalmasabbnak, amit eddig láttam, már többször megnéztem.
2019. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, az sem volt akármilyen meccs. Nálam a csúcsmeccs az a '15-ös Garros döntő volt Wawrinka és Djokovic között. Wawrinka ott óriásit játszott.
2019. jún. 8. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megválaszoltad, leginkább azért, mert Federernek Wimbledon szinte már hazai pálya volt, ha jól tudom ekkor már 5 éve nem kapott ki egyáltalán füvön, eddig a meccsig úgy tűnt, hogy itt verhetetlen.


A színvonal amúgy szerintem se volt annyira magas, a 4. szett vége mondjuk elég emlékezetes, ott Federer meccslabdákról jött vissza. Ha jól emlékszem több esőszünet is volt, mert tető sem volt még akkoriban. És ugye még annyit, hogy ezzel a győzelemmel lett Nadal először világelső.


Nem véletlen, hogy így 11 év után is tisztán emlékszem rá, nálam biztosan az egyik legjobb meccs amit valaha láttam. De a 2014-es Federer -Djokovic döntő ugyanitt, vagy a 2009-es és a 2017-es Ausztrál Open döntők színvonalban jobbak voltak.

2019. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Adlak 2-es válaszoló.Kedvenc meccsem ,4-5-ször néztem meg egyik nap
2019. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülök! Azóta Brown az egyik kedvencem :)
2019. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi a múlt heti produkciója sem Stuttgartban. :D
2019. jún. 20. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Láttam. Nem semmi a pali. Alig várom a Wimbledont.
2019. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!