Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Röplabdában a lebegtetett/lebe...

Röplabdában a lebegtetett/lebegős ütés technikája hogy van?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék tanulni, de oktatatóanxagot nem találtam sehol. Valaki esetleg le tudja írni, hogy hogy kell vagy esetleg tud küldeni egy linket, ahol lebegtetett ütés van?

2019. jún. 26. 09:27
 1/3 anonim válasza:

Erősen, hirtelen kell megütnöd a labdát es a kezedet egyből húzd vissza és elméletileg akkor fog lebegni.


Nekem csak ritkán sikerül, nem tudom mennyire jol tudtam leirni, de ez lenne a technika. Vannak csapattarsaim akiknek nagyon megy, de azért gyakorlás kérdése is

2019. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Próbálgatok majd hátha megy.
2019. jún. 30. 14:30
 3/3 anonim válasza:
A labdát lehetőleg úgy dobd fel, hogy csak kicsit, vagy egyáltalán ne pörögjön, és egyenes tenyérrel, hirtelen nagy erővel, majd gyorsan visszarántva a kezedet, üsd meg. Van aki azt is tanácsolja, hogy keresd meg a szelepet, és próbáld azt eltalálni, ahogy érzed.
2019. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!