Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit mondjak anyukámnak hogy...

Mit mondjak anyukámnak hogy elengedjen sportolni valahova? Többi lent

Figyelt kérdés
Szoval.En nagyon szeretnék kosárlabdázni de anyukám nem engedi hogy sportaljak nem tudom miert?Lehet azért mert nem akar elvinni..De mostmar busszal jarok mindenhova ugyhogy szerintem mostmár lehet megengedné.Vag az a baja hogy nem tudnék tanulni iskolaidőben?Kérlek segitsetek.Imádom a kosárlabdázást.Kérlek segitsetek mit mondjak neki hogy megengedje hogy sportolhassak?

2019. júl. 15. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos érdemben nem nagyon tudok segíteni, talán magyarázd el, hogy a sport milyen fontos a szervezetnek és hogy neked is sokat jelent a kosarazás.

Nem is értem egyébként, hogy egy szülő miért tilt meg egy teljesen normális sportot a gyerekének. Még ha bázisugrani akarnál, azt megérteném, de kosárlabda? Mi abban annyira szörnyű?

2019. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Mondd anyudnak, hogy úgyis van heti 5 kötelező tesid, a kosárlabdával legalább abból is letudnád
2019. júl. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat🙂Lány vagyok egyebként
2019. júl. 16. 12:30
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom milyen az anyagi hátteretek. Lehet anyukád nem tudná kifizetni az edzést.(csak feltételezés)
2019. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ez az oka szerintem.Nem vagyunk szegenyek(de gazdagok sem)Egyébként ha màr itt tartunk.Mennyibe kerül havonta kb. egy kosáredzés?
2019. júl. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!