Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » NBA: Valaki eltudja magyarázni...

NBA: Valaki eltudja magyarázni nekem hogyan működnek az átigazolási összegek, pényügyek, sapka alatti helyek stb?

Figyelt kérdés
Sose vágtam, hogy ha egy játékost átigazolnak egy olyan csapatba, ahol az a sapka alatti hely, a 3 év szerződés 124 millió dollár nem fér bele nekik mert van valamilyen limit.Sose értettem azt, hogy ott a legjobb játékosaikat miért igazoltatnak egy másikba? Direkt az a céljuk, hogy bénábbak legyenek, hogy legyengüljenek vagy tényleg a szabályzatban megszabott pényügyek miatt van ez?

2019. júl. 18. 18:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Fociban csak az van, hogy a klub kér egy összeget egy játékosér, a másik kifizeti, aláíratják a szerződést+ bónuszok a jövendőbeli teljesítmények és/vagy továbbigazolásért egy %, ott nincs bonyodalom, de NBA-ben nagyon sok lósz@rt látok
2019. júl. 18. 18:14
 2/2 anonim válasza:
Én el tudom magyarázni, ha kell lépésről lépésre privátban
2019. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!