Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire nehéz megtanulni...

Mennyire nehéz megtanulni teniszezni?

Figyelt kérdés
Eddig triatlonoztam, de most szeretnék teniszezni. Nem tudom érdemes e elkezdenem. Mennyire nehéz megtanulni? Körülbelül mennyi ideig tartana? 17L
2019. júl. 21. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tartana? Sokáig..és még annál is tovább. Én 27 éve tanulom.Időnként megnyerek egy-két amatőr teniszverseny Pesten vagy Budán, elverek egy-egy oktatót vagy edzőt, de még mindig tanulom. Érdemes elkezdeni? Igen, feltétlenül. Nehéz megtanulni? Igen, az egyik legnehezebb labdás sportok közé tartozik szerintem, mert itt nem vagy közvetlen kontaktusban a labdával, van egy kb 70 centis ütő a kezedben, azonkívül a labda és a sportszer találkozása is optimális esetben nagyon rövid, szóval nagyon pontosan kell kivitelezni az ütéseket, hogy sikerélményt adjon. Az első három év itt sorsdöntő, hogy mennyire bírod elviselni a kudarcokat amik érnek benne,hogy mennyire vagy kitartó, mennyire vagy monotonitásbíró,például hogy megtanulj elfogadható módon szerválni...stb.
2019. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!