Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szerintetek el tudja venni a...

Szerintetek el tudja venni a kedvét egy szülő a gyerekének egy sport iránt azzal, hogy rossz dolgokat mutat neki, aztán a gyereket hibáztatja ha szerinte "rosszul" csinálja azokat?

Figyelt kérdés

Mint mindig, kimentem ma is a jégpályára, és feltűnt egy fiatal srác, aki körül állandóan ott volt az apukája és adta a srácnak a parancsokat (miközben ő ott botladozott), szegény srác meg alig bírta követni: amikor elesett akkor meg a faterja folyamatosan szidta meg mondta a fiúnak hogy dőljön be még jobban, meg ilyenek



Láttam szegényen, hogy totál elege van abból hogy ott van az apukája, és inkább próbált volna velünk hokisokkal gyakorolgatni.


Szerintetek mi az a határ, ami felett már nyomasztó egy szülő jelenléte a gyereke edzésidején? Vagy ennyire kontrolláló vagy arrogáns lehet, hogy nem bízik az edzőkben hogy megtanítsák a gyerekét?


Sejtem hogy mindez a jóindulatra meg szülői büszkeségre alapul, de kicsit túl soknak tűnt



2019. szept. 14. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
igen
2019. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!