Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Hogyan tudják egy darabban...

Hogyan tudják egy darabban tartani Sidney Crosby szuszpenzorát már lassan 15 éve?

Figyelt kérdés

Már 15 éve ugyanazt a szuszpenzort (here-védőt) hordja, amióta csak kissrác volt: interjúkon ott szokott csüngeni mögötte, és teljesen undorítóan néz ki: van egy videó ahol a csapatának a felszerelés-menedzsere mesél róla hogy mi a sztori ezzel, de egyszerűen nem fér a fejembe, hogy 15 éven át, heti 4-5 hokiedzés alatt hogyan nem rohad szét maga a műanyag páncél benne



Én is hokizom, most lett három hónapos a szuszpenzor amit erre a szezonra vettem, és már most kezd szaga lenni, annak ellenére hogy mindig megszárítom rendesen, meg kimosom


Más műanyagok, amik nem tudnak kiszáradni hosszú ideig, azok egyszerűen elrohadnak (pl. koriknak az alja, főleg a szegecseknél). De ha a műanyag nem is rohad szét, a textileknek akkor is borzalmas szaguk lehet odalent, és azon se csodálkoznék ha fertőzést kapna tőlük



Vagy annyi pénzért, mint amennyiről az NHL-ben szó van, nincs olyan hogy lehetetlen?



#ruha #játékos #here #NHL #jégkorong #szuszpenzor #hokkendáré #Sidney Crosby #Mission:Impossible
2019. nov. 6. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudsz linkelni képet?
2019. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt a "legszebb" kép róla: [link]


Még GIF-et is találtam: [link]

2019. nov. 7. 17:18
 3/4 A kérdező kommentje:
*kép: [link]
2019. nov. 7. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos ordenáré szaga van
2019. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!