Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Símaszkban sportolni hülyén...

Símaszkban sportolni hülyén néz ki?

Figyelt kérdés
Ha ilyen "betörőmaszk"-ban, vagyik szemek, plusz a szájnál lyukas símaszkot használok télen sporthoz, főleg településen kívül, az mennyire fura? Ti használtatok már ilyet, vagy láttatok már valakit, aki ilyet használt?

2019. dec. 5. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Én erdőben túrázáshoz használtam télen, ez a te gátlásaidtól függ igazából, bár lehet hogy 1-2x kihívják rád a rendőröket :D
2019. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha esetleg emberekkel is találkozol közben,akkor érdemes gázspary ellen egy síszemüveget és németjuhászok ellen egy símellényt meg egy szuszpenzort felvenni.
2019. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát de pl mezőn vagy erdőben nemigen van hova betörni pl, ebből talán leesik nekik, hogy miért van rajtam xdd bár lehet hülyének néznek, de akkor meg úgysem látszik hogy ki vagyok xdd
2019. dec. 5. 21:34
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
nem csak betörni szoktak benne..emberrablás,hobbi verekedés,erőszakolás céljából is előszeretettel használják
2019. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

okés, hát ott az a cél, hogy az arcukat takarják, neekem meg az lenne, hogy a hideg ellen védjem.

Hobbi verekedésnél minek?

2019. dec. 5. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még ilyet, és ijesztőnek találnám ha egy maszkos ember rohangálna az erdőben, biztosan frászt kapnék. Ne takard el az arcod, ha fázol elég egy sapka és egy orrig felhúzott dzseki.
2019. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

az nem lenne ijesztő? :D

meg a maszk szerintm kényelmesebb lenne ebből a szempontból...

2019. dec. 5. 21:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Budapesten egy csomóan bringáznak ilyenben.
2019. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bár gondolom nem mernének rámszólni, hogy miért van rajtam maszk, lehet megijednének, hogy valamiféle bűnöző vagyok és rám sem mernének nézni.
2020. márc. 3. 22:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Falvakban sok proli, főleg kisebbségi rendszeresen tágra nyílt szemekkel bámul rám ilyenkor, amúgy nincs vele gond.
2021. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!