Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ismertek olyan síboltot/kölcsö...

Ismertek olyan síboltot/kölcsönzőt, ahol megvesznek használt/új léceket?

Figyelt kérdés
Vettem egy lécet az intersportban, amit csak egyszer pár óráig használtam, de sajnos nem lett jó, túl hosszúak a lécek és nem tudok vele síelni. Visszavittük, hogy kicseréljük egy rövidebbre, mert vadi új állapotban maradt, de hiába, sajnos nem cserélték vissza. Nekem nincs vaterám vagy ilyen hirdetős helyen fiókom, nem vagyok jártas az ilyesmiben, ezért kérdezlek titeket, hogy ismertek-e olyan síkölcsönzőket, ahol új/jó állapotban lévő léceket megvesznek vagy esetleg cserére is hajlandóak?

2020. jan. 16. 09:40
 1/2 Pongi57 ***** válasza:
Én egy helyet ismerek (Pécs - OkitaSí). Itt vesznek be használt cuccokat, de csak módjával. De gondolom máshol is az alábbiak szerint járnak el, tehát ha már ott sorakozik náluk 5-6 ugyanolyan méretű használt síléc a raktárban, akkor valószínűleg azért nem veszik meg, hogy az legyen a 7. De ha épp hiány méret vagy típus, akkor valószínűleg beveszik. Talán az is szempont lehet, hogyha egyből az adott boltban veszed meg az "új" sílécet és kvázi levásárlod az árát. Ez persze csak tipp, érdemes bemenni / vagy felhívni a közeledben lévő síkölcsönzőket és megérdeklődni. Arra azért számíthatsz, hogy így lehet, hogy kevesebbet adnak, mintha direktbe kéz alatt adod el. Lehet, hogy érdemes feldobni a jófogásra és a facebook valamelyik marketes csoportjába.
2020. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Budapest 2. kerület Komjádi uszodánál a kiírás szerint vesznek is be, de fő a tapasztalat. Én nem kérdeztem rá!
2020. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!