Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szeretnék elkezdeni műkorcsoly...

Szeretnék elkezdeni műkorcsolyázni de még sosem korcsolyáztam és aki tudja hogy kb mennyibe kerül és hogyan működik ez az egész? , légyszi segitsen! Előre köszi! 🙂

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy edzőhöz, megveszed a korit és mehet. Én 25 éve műkorcsolyáztam, akkor volt 30 ezer egy korcsolya. Bár én versenyzésre készültem, még ha soha nem is jutottam el odáig, lehet egy hobbikori olcsóbb.
2020. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia!! Megkérdezhetem hány éves vagy? Én is el szeretném kezdeni ,csak nem hisznek bennem...
2020. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia. 14
2020. jún. 1. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Drága, a kori ami már jobb kb. 100 000 Ft. Felszerelés, jég, edző, versenyek dragák. De függ milyen szinten szeretnél. Ha csak lejárni közönsegjegre gyakorolgatni, akkor nem olyan vészes.
2020. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!