Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Jéghoki tippmix stratégia??

Jéghoki tippmix stratégia??

Figyelt kérdés

Meggyőződtem arról, hogy jéghokira sokkal érdemesebb fogadni tippmixen, mint focira. Az 1,60-2,10 Oddsok, szinte mindig 10/8 jön.. Egyszerűen hihetetlen. Nincsenek bundák, gondolom. Legalábbis annyi nincs, mint fociban.


Szóval valaki tud valami jó jéghoki stratégiát? Focisat láttam fent neten csomót, de jéghokist egyet se.

Martingale rendszer nem érdekel.


Én valami olyasmi alapra gondoltam, hogy a szelvényen, egy nap 3 meccs lenne. 2db 1,80-1,85 oddsú esemény, és egy "rizikósabb" 2 körüli. Így kijönne egy erős 6 odds..


Segítséget megköszönöm! :)


Aki tud bármit, (tippmix stratégia) amit nem írna ki ide nyilvánosan, az nyugodtan írjon rám privátban! Pacsi!



2021. aug. 29. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

"Meggyőződtem arról, hogy jéghokira sokkal érdemesebb fogadni tippmixen, mint focira. Az 1,60-2,10 Oddsok, szinte mindig 10/8 jön.. Egyszerűen hihetetlen. "


Tudsz róla mutatni egy legalább 300-400 meccsből álló mintát? :D

2021. aug. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Hokiban is van bunda, ne aggódj…
2021. aug. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát én tavaly végig fogadtam az NHL-t, de nem nagyon tapasztaltam ezt, sőt, sokszor az esélyes csapatot úgy elverte az underdog, hogy csak pislogtam. Melyik ligában láttad ezt?
2021. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Bajnokok ligája, Oroszok
2021. aug. 30. 14:34
 5/8 anonim válasza:

Köszi, megnézem.

Amúgy a jéghoki stratégiám kb annyi, hogy kétesélyesre veszem a kimenetelt azzal, hogy a mérkőzés győztesére fogadok, picit alacsonyabb az odds, de nem zavarhat be egy döntetlen.

Illetve a megnyert fogadás profitjának a 2/3-át reszem fel következőnek mindig.

2021. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az létezik, hogy a szeptember 2.-ai meccsek fogadhatóak már tippmixen, de a 3.aiak nem.?


Ugye aznap már fogadhatóak lesznek?


A tippmix oldalán az eredményeknél néztem, hogy minden nap lehet fogadni jéghokira.

2021. aug. 30. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az 1,60-2,10 Oddsok, szinte mindig 10/8 jön.. Egyszerűen hihetetlen."


Ez az a szint, amikor megkérdezik, hogy melyik sportágra éri meg fogadni...

100/odds=%-os valószínűség (kicsit kisebb a valós, mert ugye lecsípnek a szorzóból).

Ez fix, nem fogod átverni az irodát. Nincs olyan hogy hokiban gyakrabban bejön az 1.6-2.1. Ugyanannyiszor jön be, mint máshol, pont.

2021. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 engedd el a témát. Nem lehet ilyesmiről vitatkozni olyanokkal, akik az alap val.számokkal, statisztikákkal, esélyek egymás közti logikai kapcsolatával teljesen vakon vannak, de majd ők megmondják a tuti tippmix stratégiát.


Mondjuk kezdhetnék azzal, hogy addig a pillanatig léteznének irodák, amíg valaki nem találna egyet :D

2021. aug. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!