Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Csak freestyle snowboardon...

Csak freestyle snowboardon érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni snowboardozni(mindkét irányban), viszont nehezen találok nekem megfelelő méretű/típusú deszkát ami beleférne az anyagiakba. Olcsóbban láttam directional twin típusú deszkákat, és all mountain féléket, de mindenhol azt ajánlják, hogy freestyle típussal érdemes tanulni és úgy vettem észre hogy pont azok a drágábbak.


Vagy inkább vásároljak egy régi használtat?


Nyáron szeretném megvásárolni hátha olcsóbban be lehetne szerezni és szezon elején kezdeném a tanulást. Már most látok kisebb akciókat de még mindig nagyon sokba kerül ha egy teljesen szettet akarok venni kötéssel és mindennel együtt :/



2022. ápr. 3. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A freestyle deszkák kimondottan tapaszt snowboardosoknak vannak kitalálva.


Ha még soha nem próbáltad akkor ajánlom, hogy a helyszínen kölcsönözz egy megfelelőt az első néhány alkalommal, utána ha tetszik vehetsz egy használatat. Sok időbe fog telni míg eldöntöd akarod-e ezt csinálni.

Egy tök jó téli sport de sok nehézségen kell átküzdened magad, sokat fogsz esni, olyor nagyokat is.

A felvonókon is nehéz menni időbe telik mire megtanulod de még ezután is könnyen leeshetsz. Nem egy olcsó sport tehát ne siesd el a vásárlást. A deszkára kötést kell venned cipőt sisakot snowboard öltözetet ami vízhatlan főleg a segged környékén mert gyarkan kell leülni stb.


Hosszú időbe telik megtanulni főleg ha nem gyerekkorban állsz neki.


De a kezdőknek a kevésbé kemény lágyabb hajlékonyabb All-mountain deszkákat ajánlják.

2022. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!