Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Bukósisakot szeretnék vásároln...

Gina424 kérdése:

Bukósisakot szeretnék vásárolni síeléshez. Mi az előnye/hátránya a lehajtható szemüvegnek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy szemüvegeseknek ajánlják elsősorban. Én nem vagyok szemüveges, de borzasztóan zavar, hogy ha feltolom a síszeműveget a búkósisak tetejére, akkor nem marad a helyén, hanem hátraesik és lifeg. A felvonóknál állandóan a síszemüveget kell igazgatnom. Viszont a tesóm azt mondja, hogy a lehajthatóak alá meg bemegy a hó. Ez igaz? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

2022. ápr. 6. 11:34
 1/2 anonim válasza:
Alá is kap jobban a szél.
2022. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szemüveges vagyok és nekem bejött. A normál mindig párásodott,nem tudtam használni,volt kb 5 db,nem tudom,hogy a szemüveg miatt volt-e. A lehajthathatóssal nagyon elégedett vagyok. Nem arcon kell csúszni és nem megy be alá a hó. 😬. Próbáld fel előtte,ha kényelmes akkor vegyed bátran!
2022. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!