Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Van még esélyem versenyszinten...

Van még esélyem versenyszinten műkorcsolyázni?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve csinálom. Van aki azt mondja fölösleges de mások szerint még lehet belőlem valami. 1.4.L ⬅️máshogy nem merem leirni a korom mert a végén kidobnak.

2023. máj. 20. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon kevés esélyed van rá, de az edződet kérdezd meg
2023. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem vagy kiemelkedoen tehetseges, akkor nem sok eselyed van. A profi korcsolyazok kb 3-4 evesen kezdik, es meg akkor sem biztos, hogy a keruleti altalanos iskolai szinten felul is tudnak versenyezni.


Viszont ne hagyd abba, ha szereted, mert csak ugy, hobbibol is jo, ha sportolsz valamit, amit szivesen csinalsz. En ismerek egy nenit, aki 72 evesen minden nap lejon korcsolyazni es porog, forog, lathatoan elvezi ahogy tancol a jegen (valamikor regen oktato volt itt, es ezert van neki orok belepoje a palyara). Es ki tudja, ha versenyzo nem is leszel, de pl lehetsz oktatoja a gyerekeknek (ha megfelelo vegzettseget is szerzel hozza a testnevelesi foiskolan pl.)

2023. máj. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
[1] ő is 14 volt mikor elkezdte de arról sose mondott semmit hogy versenyzett e és hogy hogy én mehetnék e.
2023. máj. 21. 02:46
 4/15 anonim ***** válasza:

3

persze, hogy nem fogja azt mondani, hogy semmi eselyed, mert akkor lemondod az edzest es akkor o penzt veszit azzal, ha kevesebb a tanitvanya.

2023. máj. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha sose mondott semmit, kérdezd meg, ilyen egyszerű
2023. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy lehet, amatőr kategória is van a világon.

mondjuk ha ennyire nem működik a kommunikáció edző és sportoló között, hogy távlati terveket nem tudtok megbeszélni, én váltanék.

2023. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
[5] már párszor megkerdeztem de mintha zavarba jönne a kérdéstől azt meg hogy nekem menyi esélyem van még nem hozam szóba.
2023. máj. 21. 13:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Milyen szinten vagy? Milyen ugrásokat, forgásokat tudsz? Én 15 évesen kezdtem 1 éve. Múlthéten majdnem megugrottam az axelt, libell és forgás kombinációkat csinálok. Ha nincs meg az összes szimplád axel kivételével és erős alap pozíciós forgásaid akkor még a rekreációs versenyzés is kérdéses.
2023. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ma kezdtem el a Flipet tanulni. A waltz és az alap forgások 50% hogy sikerül e vagy sem szóval nagyon le vagyok maradva.
2023. máj. 22. 22:03
 10/15 A kérdező kommentje:
Viszont a központi miatt csak havi 1 tudtam eljárni edzésre szóval nem teljesen 1 év. Most van 2-3 edzésem egy héten.
2023. máj. 22. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!