Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szerintetek ha télen a szabadb...

Szerintetek ha télen a szabadban fogok futni, lesz néhány tüdőgyulladásom?

Figyelt kérdés
Benti területen sajnos nem tudom megoldani, de abbahagyni nem szeretném. Alapvetően nem vagyok beteges típus, de szerintetek 15-20 perc futás padlóra fog tenni megfázás szempontjából?

2012. okt. 22. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

ha félmeztelenül akarod végrehajtani,akkor valószínűsíthetően igen.

normális téli kocogásnál meg ruhával véded a mellkast,a nyakat,a kézfejet és a fület.

ennyi.

tévhit a kérdésed.

2012. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem félmeztelenül. xD Amúgy köszi a választ. Sok ismerősöm egy rövid sétától napokig beteg, azt hittem a futás egy jó veszélyforrása a megfázásnak, de akkor nem. :)
2012. okt. 22. 19:10
 3/4 Zozetto válasza:
Rövid nadrágban és pólóban szoktunk focizni a haverokkal egy órát!(persze szabadban)Ott nem mindig szaladunk,de még senki nem fázott meg.Ha tényleg kocogni fogsz akkor elég egy hosszú nadrág és egy pulóver.A végére még meleged is lesz!Jó kocogást!
2012. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :D
2012. okt. 25. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!