Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mitől fájhat így a korcsolyába...

Mitől fájhat így a korcsolyában a lábam?

Figyelt kérdés

Több posztot is olvastam ebben a témában, de erre nem találtam választ.

Nem gagyi korcsolyám van; Jackson Mystique, melynek a mérete pontos, vásárlás előtt le lett mérve.

Régebben sportszerűen korcsolyáztam, egy több éves kihagyás után, tavaly újra elkezdtem hetente 1× korcsolyázni. Azonban talpam belső élétől kezdve a térdemig kisugárzó, égető fájdalmat érzek, egyre kevesebbet bírok miatta a jégen.


Ez mitől lehet?

Régen sosem volt ilyen jellegű problémám, sőt, ha jégen voltam, nem volt olyan fájdalom, amit megéreztem volna...



2018. febr. 12. 13:49
 1/1 anonim válasza:
100%
Talán nem fog tetszeni a válaszom: Nekem is Jaksonom volt de ugyanez volt a problémám vele (szar minőségű kori), az egyik haverom javasolta az (olcsóbb) oxelo vagy a (drágább) bauer hkikorit azóta nincs ilyen jellegű panaszom, igaz én csak hetene 1-2x hordom mert short trackezek
2018. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!