Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Érdemes folytatni a jégkorongot?

Érdemes folytatni a jégkorongot?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.12 évesen kezdtem el jégkorongozni de befejeztem mert át kellet volna mennem egy másik csapatba ahova nem szerettem volna es ahol az edző állandóan basztatott emellett nagyon kemény volt. 14 évesen fejeztem be azaz 2 éve. van értelme Újra elkezdenem a jégkorongot? mert nagyon megjött hozzá a kedvem mostanában,de nagyon le vagyok maradva esetleg valaki tud mondani Pesten egy olyan jégkorong egyesületet ahol be tudom hozni a lemaradásomat?

#jégkoron
2018. ápr. 6. 10:21
 1/1 anonim válasza:
Nem, mert egy pancser vagy.Komolyan nem vagy képes meghozni egy döntést egyedul? A te életed, neked kell eldönteni. Az olyan szerencsétlen fogyatékosokat mint te, ki kéne találni ha nem léteznének. Életképtelen vagy, ez a helyzet kis barátom:-)
2018. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!