Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mit csináljak, ha a pasi...

Mit csináljak, ha a pasi amatőr hokis, imádja ezt a sportot, én meg ki nem állhatom ezt a sportot? Akkor már nem is lehet közös jővő?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit vár ezzel kapcsolatban tőled a férjed. Ha ő hetente kétszer elmegy hokizni másfél órára, akkor ez neked ugyanúgy elfogadható lehet, mintha mondjuk horgászni menne ugyanennyi időre, vagy sörözni a haverokkal. Ha gyakrabban megy, és azt szeretné, hogy te is ott legyél, te is vegyél részt vagy te is nézd a meccset, úgy lehet, hogy nem fog működni. Nyilván ez mindenképpp egy örök töréspont fog maradni a házasságotokban, ahol esetleg támadható - de ha karbantartjátok, tápláljátok a kapcsolatotokat, akkor elég erős lesz és nem lehet majd ebből a pontból kiindulva megtámadni. Szerintem ilyesmi szinte minden házasságban van, ez nem baj.
2018. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én abszolút nem sportolok.

Tudom,hogy ez alapvetően nagy baj.

2018. máj. 9. 10:26
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Eleve egy sportember és sosem sportoló ember kapcsolata nem működhet. Ez életvitelbeli kérdés. Ha még ráadásul ki nem állhatod azt, amit ő imád, akkor ne keserítsétek egymás életét.
2018. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bajnak baj, de nagyon sokan élnek jó házasságban egészségtelenül, sport nélkül, szóval abból a szempontból nem releváns :-) Persze egy edzett embert érthető, ha zavar, ha a párjának 0 az állóképessége.


Meg kéne beszélned a pároddal, hogy konkrétan mi a fontos neki. Lehet, hogy csak akkor érezné magát elégedettnek, ha együtt hokiznátok. Vagy ha évente háromszor megnéznéd őt meccsen és szurkolnál. Vagy ha tetszőleges egyéb sportot csinálnátok együtt. Vagy nem kell együtt, de legyen annyit állóképességed, hogy ne halj meg három emeletnyi lépcsőzéstől. Ezek bármelyike vagy tetszőleges kombinációja kielégítő lehet neki, de csak tőle tudhatod meg, hogy mi a pontos igénye. Ha megvan, hogy mire vágyik, akkor elgondolkozhatsz, hogy meg tudod-e ezt valósítani, és hogyan.

2018. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én a hokit nem tartom nőies sportnak,sosem csinálnám.

Más sportokat azért ige, pont most kezdtem el gondolkodni, hogy mozogni is kellene már valamit.

Amit el tudok képzelni:,futás ,kerékpározás

Azt nagyon, (Jó,most jöttök azzal, h ez sem nőies).

Személyiségemhez jobban illenek az egyéni sportok,azt hiszem.

2018. máj. 9. 11:31
 6/13 anonim ***** válasza:

A "ki nem állhatod", az nálad mit jelent?

Ha csupán azt, hogy nem csinálnád, azzal nincs semmi baj. Női hokisokról egyébként nem is tudok.

Én úgy értettem, hogy idegesít, ha az megy a tévében; a legnagyobb szerelem sem venne rá, hogy ott drukkolj a párodnak a nézőtéren stb. Mert ez valóban kőkemény és állandó konfliktusforrás lenne. De ha csak annyi, hogy te nem hokizol (pláne, ha más sportot hajlandó lennél elkezdeni), akkor ebből semmi probléma nem lesz.

Egyébként pl. korcsolyázhatnátok telente együtt. ;-)

2018. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod le mi a gond. Nem akarod, hogy a pasid ezt sportolja vagy nem akarod, hogy neked is ezt a sportot kellene űznöd?
2018. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Műjégre szoktam menni.

Műkorit nézek tv-ben.

2018. máj. 9. 11:57
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem baj,ha csinálja,az sem,ha el kell menni pár meccsre,csak nekem ne kelljen csinálni és ne kelljen 100% perfet lennem a sportból.

1986-ban milyen hokis milyen kunsztot csinált a nemtudoménmilyen bajnokságban.

2018. máj. 9. 12:34
 10/13 anonim ***** válasza:

A helyzet:

25 éves szűz lány megismert egy hokist és már most azon izgul, hogy szeptemberben néznie kell.

Megnyugtatlak: Ha van esze a pasinak kiélvez minden nélküled töltött időt, nemhogy még el is hív :D

2018. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!