Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » A búvárruha alá mit fegyek fel?

A búvárruha alá mit fegyek fel?

Figyelt kérdés

#ruha #Bívárruha
2018. jún. 4. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Testhezálló fürdőruhát, ha férfi vagy akkor fecske fürdő alsót vagy a rövid szárú de testre simuló gatyát. Ha nő vagy akkor fürdőruhát, legjobb az egyrészes dressz mert a bikini csúszkálhat a neoprén ruha alatt és elég kényelmetlen lesz.

Én hidegebb időkbe egy vastag hosszú ujjú tornadresszt vettem fel fürdőruhaként a búvárruha alá mert mégis picivel több meleget szigetelt és nem fagytam szét benne totál.

2018. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. És sima boxerlasót nem lehet felvenni?
2018. jún. 4. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
A búvárruha alá bemegy valamennyi víz (ha nem szárazruha, de azt nem kedvtelési célú búvárkodáshoz használják). A sima pamut boxeralsó kényelmetlen, ha vizes lesz.
2018. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vehetsz aláöltőzőt, vagy fürdőgatyát :)

Nekem egyébként félszáraz Cressi ruhám van ( 5mm ), egész száraz szokott lenni fürdőnadrágom merülés után.

Hol fogsz merülni? Ha esetleg Adria és környéke mostanság, akkor vigyél búvárcsuklyát is.

2018. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Driizz válasza:
0%
sínadrágot
2018. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha nem veszek fel semmit csak maga a búvárruhát?
2018. jún. 9. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:

A többi búvár először furcsán fog nézni :) Ám végül is lehetséges.


Én legalábbis olyan helyen még nem merültem ahol öltözőben kellett volna felvenni a neoprémet :)

2018. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!