Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Edea Overture (fekete színű)...

Edea Overture (fekete színű) műkorcsolyát (pengével) Magyarországon hol lehet kapni, és mennyiért?

Figyelt kérdés

2018. júl. 9. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy eladó műkorcsolya csoport, de nagyon nehéz fekete korit találni. Boltban nem lehet pengével kapni Edea Overture korit, külön kell venni. Itt kérdezd meg: [link]
2018. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként az Overture alkalmas duplákhoz?
2018. júl. 10. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Duplákhoz, főleg ha dupla axelt is ugrasz, akkor inkább a következő kell Edea Chorus. Dupla Toe-loop, Salhow még mehet overture korival.
2018. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen🙂🙂🙂
2018. júl. 11. 16:30
 5/8 anonim válasza:

Azt hogy hol lehet kapni azt sajnos nem tudom, de duplakhoz az overture eleg gyengenek tunik... nalunk minimum a chorus-t de leginkabb a Concerto-t vagy IceFly-t kerik az edzok erre a szintre.. penge pedig Pattern99/Phantom/Gold seal erre a szintre...

Mind a ket gyrmekem korcsolyazik (egy fiu egy lany)

2018. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szárazon néha-néha mennek a triplák (eséssel ugyan, de dolgozom rajta) és a duplák viszonylag jól. A jelenlegi korim elkezdett "szétesni", mert nem tudtam, hogy csak gyenge hobbi szintű volt, mert azt olvastam, hogy haladó penge, és utánaolvasás nélkül megvetettem... Egyszeres ugrásokat mertem benne,de tudtam, hogy többet nem bírna, és állapota is folyamatosan romlott, és szeretnék rendes korit, és azért gondoltam Edea Overturera, mert ez arányaiban olcsó, és úgy tudom, hogy az első duplákig megfelel, és szerintem az egyszeresek magabiztosabbá tételéhez, és az első duplákig, ha jó lesz, akkor utána kell még komolyabbat venni. Vagy szerintetek érdemes már most mondjuk edea Chorust, esetleg Concertot, vagy Ice Flyt megvenni? Úgy hallottam, hogy rossz, ha a korija magasabb szintű, mint az ő szintje, ezért nem mertem volna Chorust venni.. Szerintetek érdemes inkább komolyabbat venni akkor, vagy haladjak sorban (persze utána eladnám, a másik új kori előtt, mert elég drágák ezek a cuccok, és nem akarom kirágni a szüleimet a tárcájukból) 14/f
2018. júl. 12. 23:48
 7/8 anonim válasza:

A lanyom landolja a dupla axelt es 2 kulonbozo tripplat is ( igaz nem 100%-on)

O mar lasssan egy eve Pianon van es nagyot fejlodott a korcsolya valtas utan..

De ez persze szemelyenkent valtozik😊 egyebken a lanyon 15eves.

A legjobb lenne ha kiprobalhatnal kulonbozo modelleket jegen hogy erezzd melyik a legjobb neked! De szerintem minimum a Chorus, nem erdemes a korcsolyan sporolni mert a labad banhatja..

Sok sikert!

2018. júl. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! =) Az Overture volt, amire árban rá tudtam a szüleimet beszélni, nem hiszem, hogy annál drágábbat megkapnék, de próba szerencse =D. Használtan ilyeneket mennyiért lehet beszerezni?
2018. júl. 13. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!